Katalog

Włączone filtry:
Dostępność

Kredki W tej kategorii nie ma produktów.

Kredki

Nasz sklep internetowy dokłada wszelkich starań, by aktywnie wychodzić naprzeciw potrzebom klientów. Znajdą w nim Państwo nie tylko wysokiej jakości artykuły biurowe, ale również akcesoria szkolne, w tym różnego rodzaju kredki. Twojemu dziecku potrzebne są dobre kredki do szkoły? Zajrzyj do PisakiMazaki!

Kredki świecowe

W ofercie sklepu dostępne są między innymi świecowe kredki dla dzieci w różnych zestawach kolorystycznych. Proponujemy zestawy kredek świecowych składające się z sześciu, ośmiu, dwunastu kolorów itp. Bardzo duży nacisk kładziemy na to, by w sklepie dostępne były produkty różnych marek, dlatego w zależności od preferencji, nasi klienci mogą zdecydować się na kredki świecowe Bambino, BIC czy Fiorello. Zestawy kolorystyczne można natomiast dopasować do indywidualnych potrzeb dziecka. Dbamy o to, by cena kredek świecowych była wystarczająco zróżnicowana.

Kolorowe kredki ołówkowe

Poza kredkami świecowymi, w ofercie sklepu dostępne są też kredki ołówkowe, proponowane w konkretnych zestawach kolorów. Oferujemy zestawy z sześciu, dwunastu, dwudziestu czterech kolorów itp. Mamy bowiem świadomość, że klienci mają różne preferencje i oczekiwania. Cena kredek ołówkowych to kolejny czynnik, który jest dla nas istotny, dlatego staramy się zaproponować możliwie jak najbardziej konkurencyjną ofertę cenową poszczególnych produktów.

Co jeszcze mogą Państwo znaleźć w asortymencie naszego sklepu? Między innymi, kredki akwarelowe Pentel, kredki plastikowe, kredki pastelowe, czyli specjalne kredki olejne, jak również kredki artystyczne. Warto pamiętać, że odpowiednio dopasowana miękka kredka może okazać się najlepszym przyjacielem dziecięcych zabaw, dlatego zestaw kredek może pozwolić dziecku na kreowanie własnego artystycznego świata. Nasz sklep z kredkami doskonale zdaje sobie z tego sprawę, dlatego dostępna oferta tego typu produktów jest bardzo szeroka.

Poza klasycznymi kredkami, proponujemy także kredki fluorescencyjne, czyli funkcjonalne kredki neonowe oraz kolorowe kredki trójkątne. W asortymencie dostępne są również miękkie kredki ołówkowe BIC. Oferujemy też świecowe kredki wykręcane. W szkole czy w domu, kredki do rysowania i kolorowania mogą okazać się dla dziecka źródłem ogromnej frajdy, dlatego ich oferta w naszym sklepie jest naprawdę szeroka.

Poza kredkami, oferujemy również szereg innych artykułów, w tym baterie, akcesoria przeznaczone do pakowania, koperty czy papier komputerowy. Co więcej, w sklepie znajdą Państwo kartony i papier ozdobny, arkusze barwne, dyplomy, brystole a nawet bibułę. Zdajemy sobie sprawę z tego, że im szerszy jest wybór dostępnych artykułów, tym więcej potrzeb naszych klientów możemy zaspokoić. Obok artykułów szkolnych i biurowych, w sklepie sprzedawane są też środki czystości oraz artykuły higieniczne. Troszczymy się o to, by dostępny asortyment był możliwie jak najbardziej wielotorowy, nie tylko w kontekście proponowanych artykułów, ale także w odniesieniu do oferowanych w sklepie cen. Wiemy, że te dwie kwestie mają dla klientów szczególne znaczenie.