Katalog

Włączone filtry:
Dostępność

Do malowania W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Farby
 • Flamastry
 • Kredki

  Nasz sklep internetowy dokłada wszelkich starań, by aktywnie wychodzić naprzeciw potrzebom klientów. Znajdą w nim Państwo nie tylko wysokiej jakości artykuły biurowe, ale również akcesoria szkolne, w tym różnego rodzaju kredki. Twojemu dziecku potrzebne są dobre kredki do szkoły? Zajrzyj do PisakiMazaki!

  Kredki świecowe

  W ofercie sklepu dostępne są między innymi świecowe kredki dla dzieci w różnych zestawach kolorystycznych. Proponujemy zestawy kredek świecowych składające się z sześciu, ośmiu, dwunastu kolorów itp. Bardzo duży nacisk kładziemy na to, by w sklepie dostępne były produkty różnych marek, dlatego w zależności od preferencji, nasi klienci mogą zdecydować się na kredki świecowe Bambino, BIC czy Fiorello. Zestawy kolorystyczne można natomiast dopasować do indywidualnych potrzeb dziecka. Dbamy o to, by cena kredek świecowych była wystarczająco zróżnicowana.

  Kolorowe kredki ołówkowe

  Poza kredkami świecowymi, w ofercie sklepu dostępne są też kredki ołówkowe, proponowane w konkretnych zestawach kolorów. Oferujemy zestawy z sześciu, dwunastu, dwudziestu czterech kolorów itp. Mamy bowiem świadomość, że klienci mają różne preferencje i oczekiwania. Cena kredek ołówkowych to kolejny czynnik, który jest dla nas istotny, dlatego staramy się zaproponować możliwie jak najbardziej konkurencyjną ofertę cenową poszczególnych produktów.

  Co jeszcze mogą Państwo znaleźć w asortymencie naszego sklepu? Między innymi, kredki akwarelowe Pentel, kredki plastikowe, kredki pastelowe, czyli specjalne kredki olejne, jak również kredki artystyczne. Warto pamiętać, że odpowiednio dopasowana miękka kredka może okazać się najlepszym przyjacielem dziecięcych zabaw, dlatego zestaw kredek może pozwolić dziecku na kreowanie własnego artystycznego świata. Nasz sklep z kredkami doskonale zdaje sobie z tego sprawę, dlatego dostępna oferta tego typu produktów jest bardzo szeroka.

  Poza klasycznymi kredkami, proponujemy także kredki fluorescencyjne, czyli funkcjonalne kredki neonowe oraz kolorowe kredki trójkątne. W asortymencie dostępne są również miękkie kredki ołówkowe BIC. Oferujemy też świecowe kredki wykręcane. W szkole czy w domu, kredki do rysowania i kolorowania mogą okazać się dla dziecka źródłem ogromnej frajdy, dlatego ich oferta w naszym sklepie jest naprawdę szeroka.

  Poza kredkami, oferujemy również szereg innych artykułów, w tym baterie, akcesoria przeznaczone do pakowania, koperty czy papier komputerowy. Co więcej, w sklepie znajdą Państwo kartony i papier ozdobny, arkusze barwne, dyplomy, brystole a nawet bibułę. Zdajemy sobie sprawę z tego, że im szerszy jest wybór dostępnych artykułów, tym więcej potrzeb naszych klientów możemy zaspokoić. Obok artykułów szkolnych i biurowych, w sklepie sprzedawane są też środki czystości oraz artykuły higieniczne. Troszczymy się o to, by dostępny asortyment był możliwie jak najbardziej wielotorowy, nie tylko w kontekście proponowanych artykułów, ale także w odniesieniu do oferowanych w sklepie cen. Wiemy, że te dwie kwestie mają dla klientów szczególne znaczenie.

 • Pędzle

  Oferta sklepu internetowego PisakiMazaki tworzona jest z ogromną pieczołowitością i poszanowaniem potrzeb klientów. Dokładamy wszelkich starań, by była ona możliwie jak najbardziej zróżnicowana i odpowiadała na Państwa oczekiwania. Proponujemy, między innymi, bardzo duży wybór przydatnych akcesoriów szkolnych, w tym dobre i tanie pędzle do malowania, które mogą okazać się pomocne w czasie stawiania swoich pierwszych kroków w świecie sztuki.

  Zestaw pędzli w ofercie sklepu PisakiMazaki

  Wybierając zestaw pędzli, koniecznie należy mieć na uwadze także ich zastosowanie i odpowiedzieć sobie na pytanie, czy na przykład potrzebne są nam pędzle akwarelowe, czy może jednak lepszym rozwiązaniem będą pędzelki do farbek akrylowych. Preferujemy specjalne pędzle naturalne, czy z powodzeniem wystarczą nam pędzle syntetyczne. Na rynku znajdziemy między innymi pędzle z włosia naturalnego, różnego rodzaju pędzle do farb akrylowych itp. Możemy zdecydować się na odpowiednio skomponowany zestaw pędzli malarskich bądź sprzedawane pojedynczo pędzle malarskie, w zależności od naszych indywidualnych potrzeb. Nie bez znaczenia jest oczywiście również cena pędzli malarskich. Reasumując: pędzelki do malowania powinny zostać dopasowane do posiadanych wymagań i oczekiwań.

  Jakie pędzle może zaproponować klientom sklep internetowy PisakiMazaki? Zestaw pędzli bywa wymagany w szkole, dlatego wybierając odpowiedni produkt należy zwrócić uwagę na to, by był on dopasowany do wymogów nauczycieli oraz wieku dziecka. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo zestaw pędzli do malowania farbami Fiorello, składający się z trzech różnych pędzelków, jakimi są pędzle nylonowe. Co więcej, oferujemy również pędzle do akwareli. Dokładamy wszelkich starań, by cena pędzli oferowanych w sklepie była konkurencyjna. Mamy bowiem świadomość, że skompletowanie szkolnej wyprawki bywa dla rodziców bardzo dużym wyzwaniem, nie tylko logistycznym, ale przede wszystkim finansowym.

  Poza pędzlami do malowania proponujemy również inne przybory, artykuły szkolne i kreatywne, jak na przykład bloki papierowe, zeszyty, plastelina, kredki czy pisaki kreślarskie. W ofercie sklepu PisakiMazaki znajdą Państwo ponadto bardzo duży wybór produktów biurowych, takich jak skoroszyty, długopisy, pióra, zszywacze itp. Co więcej, asortyment sklepy obejmuje również bindownice, papier do ploterów, akcesoria przeznaczone do pakowania i wysyłki, serwetki czy środki czystości. Bardzo dużą wagę przywiązujemy do różnorodności proponowanych artykułów, pragniemy by sklep był miejscem, w którym klienci będą w stanie znaleźć artykuły, które przypadną im do gustu.

  Dzięki funkcjonowaniu w Internecie, sklep PisakiMazaki może zaproponować swoim klientom bardzo dużą swobodę w robieniu potrzebnych zakupów. Ogromny nacisk kładziemy na możliwie jak najsprawniejszą realizację Państwa zamówień, zdajemy sobie bowiem sprawę z tego, że dla naszych klientów jest to szczególnie istotny aspekt. Szeroki wybór dostępnych produktów i wysokie standardy obsługi klienta – sklep PisakiMazaki działa dla Ciebie!