Lista produktów producenta: Bic

Produkty BIC  PisakiMazaki


Staramy się, by w asortymencie naszego sklepu znalazł się bardzo szeroki wachlarz produktów o różnorodnym charakterze. W ofercie PisakiMazaki znajdą Państwo artykuły różnych producentów, w tym akcesoria BIC. Co możemy zaproponować?


Kredki BIC


Oferujemy, między innymi, kredki ołówkowe BIC Evolution w formie zestawów składających się z różnej liczby kolorów, dzięki czemu można je dopasować do indywidualnych potrzeb. Co więcej, w asortymencie dostępne są także kredki świecowe BIC o określonej ilości kolorów. W związku z tym, proponujemy, między innymi, świecowe kredki BIC 24 kolory, kredki świecowe składające się z 18 kolorów, ołówkowe kredki BIC 12 kolorów itp. Możliwości jest bardzo dużo – wiemy bowiem, że kupujący mogą mieć zupełnie inne oczekiwania, a nasz sklep chce zadośćuczynić Państwa wymaganiom. Kredki BIC – cena: od czego zależy? Dbamy o to, by ceny oferowanych artykułów były wystarczająco urozmaicone, a koszt poszczególnych produktów może być zdeterminowany, na przykład, ilością kredek.


Długopisy BIC


Oferta sklepu obejmuje przybory szkolne BIC, na przykład długopisy. Proponujemy długopis BIC Orange 0,7 mm 4 kolory: czerwony, czarny, niebieski i zielony, co pozwala na wybór potrzebnego koloru tuszu. Ile kosztują długopisy BIC w PisakiMazaki? Dbamy o to, by długopisy BIC i ich cena były dostępne w różnorodnych opcjach. Wiemy, że zagadnienie kosztów jest dla kupujących zwykle bardzo istotne. Poza długopisami i kredkami BIC jesteśmy w stanie zaoferować Państwu również takie akcesoria, jak automatyczny ołówek BIC oraz drewniany ołówek BIC Evolution. Warto pamiętać, że ołówki automatyczne BIC nie wymagają temperowania.


Flamastry BIC


Asortyment PisakiMazaki obejmuje dodatkowo markery i mazaki BIK w zróżnicowanej palecie dostępnych kolorów. W ofercie dostępne są suchościeralne markery BIC, jak również markery – mini. Flamastry BIC z kolei można zakupić w zestawach składających się z różnej liczby barw. Bardzo dużą wagę przywiązujemy do tego, by zaproponowana naszym klientom oferta była możliwie jak najbardziej urozmaicona. Zależy nam, by odpowiedzieć na oczekiwania kupujących.


Poza produktami BIC sklep PisakiMazaki może zaproponować Państwu bardzo zróżnicowany wachlarz artykułów biurowych, takich jak podkładki na biurko i maty pod krzesło, różnego rodzaju teczki i aktówki, krzesła biurowe czy inne akcesoria, dzięki którym można usprawnić codzienne funkcjonowanie biura. Ponadto, w ofercie znajdziemy także różne rodzaje kalki czy specjalistyczne pisaki kreślarskie. Podstawą naszej działalności jest zrozumienie potrzeb klientów. Pragniemy, by nasz sklep działał sprawnie, funkcjonalnie oraz co najważniejsze, pozwalał klientom na bezproblemową realizację potrzebnych zakupów. Z racji tego, że oferta sklepu jest zaprojektowana z naciskiem na oczekiwania klientów, dokładamy wszelkich starań, by umiejętnie ją zmieniać, unowocześniać i przede wszystkim – urozmaicać. Wszystko to robimy z myślą o Państwa satysfakcji! Zapraszamy na zakupy w naszym sklepie internetowym.Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.