Katalog

Włączone filtry:
Dostępność

Temperówki W tej kategorii nie ma produktów.

Temperówki

Temperówka jest narzędziem, które służy do ostrzenia drewnianych ołówków i kredek. Na rynku dostępne są strugaczki elektryczne, ostrzałki do ołówków ręczne oraz temperówki na korbkę.

Temperówka elektryczna dla dzieci to pożądane w każdej szkole wyposażenie piórnika. W naszej ofercie prezentujemy także szeroki wybór śmiesznych ostrzałek, które rozweselą każdą pociechę. Dobrej jakości ostrzynka może wystarczyć na długie lata. Takie produkty, jak strugaczka elektryczna i mechaniczna są proste w obsłudze oraz łatwe do utrzymania w czystości. Osobom poszukującym jeszcze bardziej funkcjonalnych narzędzi polecamy temperówki z pojemnikiem na ścinki.

Temperówka elektryczna – wygodne narzędzie do ostrzenia ołówków

Ostrzałka elektryczna to bardzo przydatne akcesorium występujące w wielu kolorach do wyboru. Rewelacyjnie zastępuje strugawki tradycyjne. Może ona funkcjonować jako temperówka elektryczna na prąd z zasilaczem lub też strugaczka na baterie.  

Dostępne na naszej stronie urządzenia są bezpieczne w użytkowaniu. Ostrzałki na baterie  posiadają wyłącznik bezpieczeństwa, który chroni przed ich włączeniem, gdy pojemnik na ścinki jest wysunięty. Urządzenia na baterie zazwyczaj wyposażone są także w blokadę, która uniemożliwia włożenie palca w otwór.

Każda ostrzynka elektryczna pozwala naostrzyć kredki i ołówki o różnej średnicy. Dla produktów jumbo idealnie sprawdzi się temperówka do grubych kredek. Tego typu produkt występuje także w wersji kompaktowej, jako temperówka elektryczna podwójna, która struga ołówki i kredki o średnicy 6-8 mm i 9-12 mm.

Elektryczna temperówka do ołówków posiada szerokie spektrum zastosowania. Można jej używać w pracowniach artystycznych, instytucjach czy biurach projektowych. Ostrzynka elektryczna do kredek jest świetna w szkole, przydaje się w pracy artystycznej oraz w domowym zaciszu. W naszej ofercie prezentujemy strugaczki elektryczne w atrakcyjnej cenie.

Temperówka na korbkę – szybkie ostrzenie kredek

W poczet takich akcesoriów biurowych, jak temperówka automatyczna, zalicza się także  strugaczka na korbkę. Jej mechanizm działania opiera się na specjalnej korbce zamontowanej z tyłu urządzenia. Przeznaczona jest do ostrzenia drewnianych kredek i ołówków o średnicy 6 – 12 mm. Zaletą tego produktu jest płynna regulacja temperowania.

Temperówka na korbkę posiada mocną konstrukcję, której dół wyposażony jest w antypoślizgowe nóżki zabezpieczające przed przesuwaniem się przedmiotu po blacie stołu. Urządzenie jest niezawodne. Strugaczka do ołówków tego typu może być także mocowana do stołu. Niektóre modele ostrzałki na korbkę posiadają funkcjonalny zbiorniczek na strużyny.

Strugawka na korbkę to wygodne i przydatne urządzenie w każdym miejscu – domu, biurze czy pracowni. W asortymencie posiadamy wiele modeli o szerokim spektrum wzorów i kolorów. Użytkowanie tego rodzaju produktów jest bezpieczne, nawet dla dzieci. W naszej ofercie cena temperówek idzie w parze z wysoką jakością oferowanych produktów.