Katalog

Włączone filtry:
Dostępność

Pióra kulkowe W tej kategorii nie ma produktów.

Pióra kulkowe

Pióro kulkowe to elegancki i stylowy produkt, służący do pisania. Jego obudowa może być pokryta lśniącym lakierem lub występować w wersji matowej. Zaletą produktu jest niezwykła lekkość pisania oraz estetyczny wygląd. Całość wykonana jest bardzo starannie, z dbałością o każdy detal. Korpus i skuwka mogą być pokryte dowolnym kolorem. Jest on dedykowany dla każdej grupy wiekowej. Sprawdzi się zarówno jako produkt dla mężczyzn, jak i kobiet. Można go używać w pracy, w domu, jak również na uczelni czy w szkole.

Ekskluzywne pióra kulkowe rewelacyjnie sprawdzą się jako wysublimowany i gustowny artykuł piśmienniczy w codziennej pracy osób wykonujących zawody uznawane za prestiżowe – prawników, lekarzy, urzędników czy doradców finansowych.  Pióro kulkowe będzie przydatne także w pracy nauczycieli i wykładowców oraz pracowników administracji. Ponadto, to bardzo pomocny gadżet dla każdego studenta. Zapewnia szybkość pisania i kreślenia w wielu kierunkach i pod każdym kątem.

Pióra kulkowe dla dzieci – atrakcyjny i przydatny gadżet do szkoły

Najmłodszym oferuje się wielokolorowe pióra kulkowe dla dzieci. W sprzedaży istnieją serie z bohaterami popularnych bajek czy postaciami z komiksów.  Używanie tego typu artykułówpomaga w nauce ładnego, wyraźnego pisania liter, cyfr oraz stawiania czytelnych znaków interpunkcyjnych. Ponadto, dzieci używające na co dzień piór kulkowych wypracowują odpowiedni nacisk skuwki, który eliminuje powstawanie nieestetycznych kleksów. Dziecko, posługując się piórem kulkowym, doskonali nawyk poprawnego trzymania przyrządu do pisania.

Pióro kulkowe – stylowe akcesoria piśmiennicze dla każdego

Wśród bogatej oferty akcesoriów piśmienniczych z naszej oferty znajdzieszmiędzy innymi pióro kulkowe na naboje. To wspaniały produkt, który posłuży Ci przez długie lata użytkowania. Pióro kulkowe na naboje atramentowe cechuje długa, nieprzerwana linia pisania oraz brak zacieków. Atrament w wygodnych nabojach pozwala na wyeliminowanie ryzyka zabrudzenia odzieży, dłoni, dokumentów czy mebli trudnym do usunięcia atramentem. Zakładanie nowego naboju jest szybkie i niezwykle proste. Dlatego też, pióra kulkowe na naboje rewelacyjnie sprawdzą się dla najmłodszych użytkowników. W ofercie posiadamy naboje w dwóch podstawowych kolorach tuszu do wyboru – niebieskim i czarnym.

Właścicielom i pracownikom biur rachunkowych lub innych instytucji przyda się pióro kulkowe z gumką. Pozwala ono na swobodną korektę wszystkich wpisanych ręcznie informacji, szczególnie na dokumentach, które nie podlegają wymianie bądź też muszą pozostać w oryginalnej wersji. Pióra kulkowe z gumką przydają się szczególnie w przypadku numeracji ciągłej faktur, wyciągów bankowych czy rachunków.

Ceny piór kulkowych kształtują się w zależności od zastosowanych materiałów i marki produktów a pióra kulkowe przeznaczone do codziennego użytku, lub pióra kulkowe dla dzieci można kupić w bardzo atrakcyjnej cenie. Szeroki asortyment piór kulkowych znajdziesz w naszym sklepie.