Katalog

Włączone filtry:
Dostępność

Ołówki W tej kategorii nie ma produktów.

Ołówki

Asortyment naszego sklepu internetowego w dużej mierze bazuje na artykułach szkolnych oraz biurowych. Dbamy o to, by w ofercie znalazł się różnorodny wybór artykułów, które mogą stanowić odpowiedź na potrzeby kupujących. Poza środkami czystości oraz artykułami higienicznymi, takimi jak papier toaletowy, proponujemy również kredki świecowe, ołówkowe, fluorescencyjne i plastikowe oraz linijki, ekierki i kątomierze. Co więcej, oferujemy szeroki asortyment produktów piśmienniczych, w tym różne rodzaje ołówków.

Ołówek automatyczny

Co warto mieć na uwadze, jeśli wybieramy odpowiedni ołówek? Oczywiście, jego zastosowanie: czy mają to być ołówki do szkicowania, czy może bardziej potrzebny jest nam ołówek kopiowy bądź specjalny ołówek stolarski? Na rynku dostępne są różne ołówki, między innymi, ołówki do rysowania,  specjalistyczny ołówek techniczny, bądź odpowiedni ołówek do pisma technicznego itp. Bardzo istotną kwestią jest też twardość ołówków: poszukiwany jest ołówek miękki czy twardy? Nie należy zapominać dodatkowo o ich cenie, trzeba się zastanowić, jaki mamy budżet na dany zakup i czy chcemy kupić, na przykład, cały zestaw ołówków do rysowania, czy może wolimy wybrać pojedyncze ołówki.

Jakie typy ołówków znajdą Państwo w naszej ofercie? Proponujemy, między innymi, ołówki automatyczne, które nie wymagają temperowania, co stanowi jedną z ich najważniejszych zalet. W ofercie znajdą Państwo ołówek automatyczny 0,5 mm różnych producentów. Troszczymy się o to, by nasz sklep proponujący ołówki automatyczne był w stanie zaoferować także konkurencyjne ceny. Wiemy, że cena ołówka automatycznego może mieć wpływ na decyzję kupujących. W sklepie dostępny jest też funkcjonalny ołówek z gumką, dzięki czemu można szybko wymazać ewentualne błędy oraz różnego rodzaju ołówki drewniane. Oferowany jest także zestaw ołówków.

Ołówek miękki i twardy

Jednym z kryteriów, którymi należy się kierować, jeśli zamierzamy dokonać zakupu, jest miękkość ołówków. W tym przypadku na uwadze należy mieć odpowiednie oznaczenia ołówków. Asortyment naszego sklepy obejmuje ołówki o różnej twardości, w tym ołówek twardy i ołówek średni, czyli ołówek HB itp. Proponujemy także ołówek H2, ołówek B oraz ołówek 2B. Nasz sklep z ołówkami dokłada wszelkich starań, by zaproponowana oferta była możliwie jak najbardziej różnoraka. Troszczymy się też o to, by cena ołówków HB również była wystarczająco zróżnicowana. 

Poza ołówkami, w sklepie dostępny jest też szereg artykułów przeznaczonych do urządzenia biura, między innymi, podnóżki, specjalne pojemniki czy segregatory i teczki, dzięki którym można bezpiecznie przechowywać dokumenty i przede wszystkim – umiejętnie je posegregować. Kompletując dostępny w sklepie asortyment bardzo dużą wagę przywiązujemy do jego wielotorowego charakteru. Ponadto, w funkcjonowaniu sklepu bardzo istotne znaczenie ma dla nas także poziom obsługi klientów. Skupiamy się na tym, by był on możliwie jak najlepszy i zadowalający z punktu widzenia kupujących, również w kontekście realizacji złożonych zamówień.