Katalog

Włączone filtry:
Dostępność

Korektory W tej kategorii nie ma produktów.

Korektory

Drobna pomyłka, którą chcesz wymazać? Odpowiedni korektor to gadżet, który może okazać się bardzo pomocny w każdym biurze. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo szeroki asortyment podobnych produktów, doskonale zdajemy sobie bowiem sprawę z tego, że korektor biurowy bywa niezwykle przydatny w korygowaniu ewentualnych błędów. Dbamy o to, by w sklepie dostępne były różne rodzaje korektorów – zdajemy sobie sprawę z tego, że oczekiwania klientów pod tym względem mogą się od siebie różnić.

Korektor w taśmie

Co jesteśmy w stanie Państwu zaproponować? Oferujemy, między innymi, korektor w taśmie Pritt System. Korektor taśmowy pozwala na precyzyjne zastosowanie, co w przypadku korygowania wszelkiego rodzaju pomyłek ma kolosalne znaczenie. Dodatkowo, dokładamy wszelkich starań, by cena korektora w taśmie była dla naszych klientów konkurencyjna. Korektor w myszce jest bardzo łatwy w zastosowaniu, a jego ergonomiczna budowa sprawia, że dobrze leży w dłoniach. Ponadto, w ofercie sklepu znajdą Państwo także korektory w taśmie BIC i Blanco Maxi.

Korektor w płynie

Alternatywą dla rozwiązania, jakim jest korektor w pasku, może być płynny korektor, który również jest dostępny w asortymencie PisakiMazaki. Korektory płynne zamknięte są w szczelnej buteleczce wyposażonej w specjalny pędzelek, który pozwoli nam precyzyjnie nałożyć płyn w miejsce, które chcemy poprawić. Troszczymy się o to, by w naszej ofercie znalazły się korektory tanie i dobre. Doskonale zdajemy sobie bowiem sprawę z tego, że cena korektora ma dla naszych klientów często kolosalne znaczenie i bywa jednym z czynników, które decydują o zakupie konkretnego produktu.

Korektor w pisaku

Poza korektorami w płynie oraz korektorami taśmowymi, proponujemy Państwu także korektor w pisaku. Korektor w piórze jest bardzo wygodny w zastosowaniu, a jego użytkowanie bardzo przypomina posługiwanie się tradycyjnym długopisem. Właśnie dlatego, długopis z korektorem może okazać się bardzo funkcjonalnym rozwiązaniem. Potrzebny jest Ci naprawdę dobry korektor do długopisu? Postaramy się zaoferować naszym klientom najlepsze korektory w atrakcyjnych cenach. Pragniemy, by zakupy w naszym sklepie były dla Państwa źródłem satysfakcji, dlatego tak istotne jest, by proponować kilka różnych rodzajów korektorów, dzięki czemu klienci mają szansę zdecydować się na produkt, który jest dla nich najbardziej komfortową opcją.

Nasza oferta obejmuje szereg pomocnych akcesoriów biurowych, takich jak specjalne identyfikatory i klipsy do identyfikatorów, środki czystości, meble, akcesoria papiernicze i piśmiennicze czy przybory, artykuły szkolne i kreatywne. Bardzo istotnym elementem naszej działalności jest możliwość zaproponowania klientom możliwie jak najszerszego wyboru pomocnych produktów, dzięki którym będą w stanie ułatwić codzienne funkcjonowanie biura. Ponadto, dokładamy wszelkich starań, by realizacja Państwa zamówień przebiegała możliwie jak najbardziej sprawnie. Zachęcamy do zakupów i jesteśmy otwarci na Państwa pytania dotyczące poszczególnych artykułów.