Katalog

Włączone filtry:
Dostępność

Identyfikatory i klipsy W tej kategorii nie ma produktów.

Identyfikatory i klipsy

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo bardzo szeroki wybór różnego rodzaju akcesoriów biurowych. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że odpowiednio wyposażone biuro może mieć kolosalny wpływ na funkcjonowanie całej firmy, dlatego dokładamy wszelkich starań, by dostarczać naszym klientom przydatne artykuły w atrakcyjnych cenach.

Identyfikator to jeden z elementów, które znajdują zastosowanie w wielu firmach. Plakietka z imieniem i nazwiskiem często musi być noszona nie tylko przez pracowników, ale również gości odwiedzających siedzibę firmy. Na rynku znajdziemy, między innymi, identyfikatory plastikowe oraz różnego rodzaju identyfikatory metalowe. Oczywiście, planując zakupy, na uwadze warto mieć, na przykład wymiary identyfikatora i określić własne oczekiwania w tym kontekście, poza tym, nie bez znaczenia jest też także cena identyfikatorów plastikowych, metalowych itp.

Jednak nie tylko rozmiar identyfikatora jest istotny – należy zastanowić się, czy potrzebne jest nam etui do identyfikatorów, czy chcemy zakupić identyfikator na smyczy oraz czy naszym celem są identyfikatory konferencyjne, czy może jednak potrzebne są nam identyfikatory dla pracowników.

Identyfikatory, na przykład, identyfikatory pracownicze w sklepie PisakiMazaki

Jakie produkty znajdą Państwo w ofercie naszego sklepu internetowego? Proponujemy, między innymi, identyfikatory pracownicze, troszcząc się jednocześnie o to, by dostępny asortyment był wystarczająco zróżnicowany. W sklepie PisakiMazaki kupią Państwo identyfikator na magnes oraz funkcjonalne identyfikatory samoprzylepne, które z powodzeniem mogą posłużyć, jako identyfikator konferencyjny. Dlaczego? Samoprzylepne identyfikatory na konferencję Avery Zweckform są bezpieczne dla ubrań.

Co więcej, oferta sklepu obejmuje smycze do identyfikatorów. Odpowiednio dopasowana smycz na identyfikator to wygodny i przydatny gadżet. Ponadto, proponujemy także identyfikator ze smyczą. Wybierając jakikolwiek identyfikator, na przykład identyfikator pracowniczy, warto zwrócić uwagę nie tylko na rozmiar identyfikatora, ale także na jego jakość oraz komfort korzystania. Plakietki i identyfikatory powinny być wystarczająco wygodne.

Holder na identyfikator

W sklepie PisakiMazaki proponujemy naszym klientom także funkcjonalne holdery do identyfikatorów. W tym przypadku bardzo ważna jest nie tylko wielkość, ale także kształt, jaki ma holder na identyfikator. Proponujemy również holdery w zestawie z taśmą. Dodatkowo, w asortymencie sklepu znajdą Państwo także identyfikator z klipsem, bardzo wygodny w zastosowaniu oraz sam klips do identyfikatora. Dużą wagę przywiązujemy do tego, by nasz sklep internetowy z klipsami, identyfikatorami i holderami dostarczał produkty wysokiej jakości, dostępne w różnorodnych cenach. Odpowiednio dopasowane zapinki do identyfikatorów pozwalają na utrzymanie ich we właściwym miejscu.

Identyfikatory firmowe mogą okazać się bardzo pomocne, dlatego ich wybór powinien być poprzedzony określeniem indywidualnych oczekiwań. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdą Państwo nie tylko holdery i klipsy do przypięcia identyfikatora, ale również specjalny identyfikator z magnesem. Holder, czyli kieszonka na identyfikator, ma za zadanie go chronić przed czynnikami zewnętrznymi. Proponujemy Państwu samodzielne kieszonki do identyfikatorów (holdery) oraz holdery z klipsami. Co więcej, w ofercie sklepu można znaleźć holder pionowy i poziomy. Umiejętnie dobrane kieszonki na identyfikatory mogą mieć więc bardzo praktyczne zastosowanie. Oprawka na identyfikator powinna być dopasowana, między innymi, do jego wielkości. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Dostępne są w niej również wizytowniki, środki czystości, artykuły papiernicze, korektory i akcesoria szkolne. Troszczymy się o Państwa satysfakcję.