Katalog

Włączone filtry:
Dostępność

Teczki segregujące W tej kategorii nie ma produktów.

Teczki segregujące

Teczki segregujące: co proponuje nasz sklep?

Jesteśmy świadomi tego, że funkcjonowanie biura w dużej mierze opiera się na efektywnym przechowywaniu, archiwizowaniu i przede wszystkim – uporządkowaniu dokumentów. Dlaczego? Jeśli jakiś dokument będzie nam potrzebny „na już”, zwykle nie chcemy szukać go w stosie teczek czy koszulek foliowych, co może być nie tylko denerwujące, ale również zabiera sporo czasu. Posegregowanie dokumentów staje się więc koniecznością i w tym pomoże Wam nasz sklep! W ofercie znajdą Państwo bowiem specjalne teczki, dzięki którym segregacja dokumentacji będzie o wiele łatwiejsza.

Teczka segregująca z przekładkami

Dbamy o to, by asortyment sklepu był dostosowany do potrzeb kupujących, dlatego jednym z jego elementów jest specjalna teczka segregująca wyposażona w specjalne przekładki. Zawieszana teczka z przekładkami od Esselte Classic może zostać umieszczona w dogodnym dla nas miejscu, co jest jej niewątpliwym plusem. Teczka posiada format A4, co czyni ją bardzo uniwersalnym produktem. Z kolei fakt, że teczka posiada przekładki sprawia, że jest ona bardzo praktyczna. Taka teczka może okazać się bardzo pomocna, jeśli mamy problem z dokumentowym „bałaganem”, którego nie potrafimy okiełznać.

Teczka segregująca z przegródkami

Ponadto, w ofercie sklepu dostępna jest również teczka posiadająca aż sześć przegródek, czyli Leitz Solid. Teczka jest bardzo funkcjonalna, pojemna i posiada format A4. Co więcej, teczkę można zakupić w pięciu kolorach: czerwonym, zielonym, białym, niebieskim oraz czarnym. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że umiejętnie posegregowane dokumenty upraszczają codzienne funkcjonowanie biura, dlatego staramy się w swoim asortymencie umieścić teczki, które mogą być dla Państwa dużym ułatwieniem.

Co więcej, sklep proponuje także inne rodzaje teczek: teczki skrzydłowe, teczki kopertowe, teczki z gumką czy specjalne teczki przeznaczone do akt osobowych. Komponując ofertę staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów i zaproponować artykuły biurowe, które rzeczywiście mogą okazać się pomocne pracownikom. Co jeszcze jesteśmy w stanie Państwu zaproponować? Szereg innych produktów do biur, w tym: fotele biurowe, podkładki na biurko, maty pod krzesło, akcesoria higieniczne, kartony przeznaczone do wysyłki, artykuły piśmiennicze i papiernicze oraz brokaty: brokat w kleju i brokat sypki. Dbamy o to, by oferta sklepu miała różnorodny charakter.

W swojej działalności bardzo duży nacisk kładziemy na Państwa satysfakcję, dlatego dokładamy starań, by oferta produktów była wielotorowa, a cennik poszczególnych artykułów wystarczająco szeroki. Dodatkowo, istotna jest dla nas sprawna realizacja złożonych zamówień. Chcielibyśmy zaznaczyć, że w trosce o potrzeby naszych klientów, śledzimy wprowadzane nowości i staramy się na bieżąco urozmaicać naszą ofertę. Wiemy, że każdy klient może oczekiwać od naszego sklepu dostępności innych produktów, dlatego staramy się odpowiadać na podobne wymagania, jednocześnie upraszczając składanie zamówień. Zapraszamy – nasz sklep działa dla Państwa!