Katalog

Włączone filtry:
Dostępność

Koszulki W tej kategorii nie ma produktów.

Koszulki

Każde biuro musi posiadać koszulki foliowe na dokumenty. Bez nich niemożliwe jest właściwe przechowywanie i segregowanie dokumentacji. Koszulki foliowe zapewniają ład i porządek, jak również chronią dokumentację przed zalaniem i zniszczeniem. Ponadto, koszulki biurowe A4 umożliwiają ochronę dokumentów przed kurzem i wilgocią.

Koszulki foliowe na dokumenty warto stosować także do zabezpieczenia trwałości bardzo ważnych umów i kompletowania kilku lub kilkunastu kartek, których nie można scalić ze sobą w żaden inny sposób. Produkty z naszej oferty cechuje wyjątkowa jakość oraz estetyczne wykonanie. Posiadamy trwałe koszulki foliowe, które posłużą przez długi okres użytkowania. Wybierz produkt w atrakcyjnej cenie!

Koszulki A4

W każdej działalności gospodarczej sprawdzą się koszulki A4. Do wyboru mamy koszulki groszkowe lub koszulki krystaliczne. Pierwsze są mniej przeźroczyste i posiadają chropowatą powierzchnię. Dlatego też idealnie sprawdzą się w archiwizowaniu dokumentacji papierowej o śliskiej powierzchni. Koszulki krystaliczne mogą posłużyć jako eleganckie zabezpieczenie struktury dokumentów firmowych. Koszulki groszkowe A4 warto wykorzystać do mniej ważnych dokumentów, które nie wymagają bardzo eleganckiej formy. Przydają się one w codziennym użytkowaniu, jak również mogą posłużyć do archiwizowania mało istotnych dokumentów, które w krótkim czasie poddawane są utylizacji. To artykuły godne polecenia!

Koszulka przeźroczysta A4

Koszulka przezroczysta A4 to elegancka forma dokumentów papierowych. Koszulka krystaliczna A4 przyda się w sytuacjach, gdy sporządzamy dokumentację, dla klientów prestiżowych, którzy zwracają uwagę na staranną obróbkę i archiwizację dokumentacji, przy użyciu produktów z wyższej półki. Koszulki foliowe A4 nie zajmują dużo miejsca i można je przechowywać w każdej szufladzie biurka. Folijki A4 można używać do tworzenia kserokopii, bez potrzeby ich zdejmowania.

Osobom, które posiadają mniejsze formaty dokumentów lub też gromadzą polecenia przelewu i czeki, nasz sklep oferuje piękne koszulki foliowe A5. Biurom projektowym oraz firmom, które archiwizują dużą liczbę dokumentów w nieco większych formatach, niż te standardowe, spodoba się oferta naszego sklepu na koszulki krystaliczne A3 lub też koszulki foliowe A3. Zmieścisz w nich każdy dokument, który posiada ponadgabarytowy format. Wykorzystaj nasze produkty do organizacji swojego biura! 

Sztywne koszulki na dokumenty

Jeśli zależy Ci na szczególnej ochronie i trwałości dokumentów, to wybierz sztywne koszulki na dokumenty. Do wyboru masz koszulki plastikowe A4 lub też koszulki A4 twarde, które dostępne są w stałym asortymencie naszego sklepu. Ich użycie gwarantuje, że dokumenty w nich przechowywane nigdy nie ulegną zagnieceniu czy nieestetycznemu zagięciu rogów. Ponadto, są to produkty bardzo wytrzymałe, odporne na wilgoć, kurz, brud oraz działanie warunków atmosferycznych – np. promieni słonecznych czy wysokiej temperatury. W ofercie naszego sklepu koszulki A4, są w cenie, która Cię pozytywnie zaskoczy. Zachęcamy do skorzystania z naszych propozycji już dzisiaj!