Katalog

Włączone filtry:
Dostępność

Zakładki indeksujące W tej kategorii nie ma produktów.

Zakładki indeksujące

Zakładki indeksujące to bardzo praktyczne artykuły biurowe, które przydają się w niemal każdym domu czy miejscu pracy. Produkty stanowią pomoc w zaznaczaniu danego elementu, archiwizowaniu dokumentacji czy oznaczeniu strony w książce. Zakładki możemy naklejać na każdym dokumencie, w tym na aktach notarialnych, pismach urzędowych, oryginałach polis ubezpieczeniowych czy papierze kredowym. Ich niebywałą zaletą jest trwałość, dobra widoczność oraz pozostawanie na swoim miejscu, nawet gdy dokument znajduje się w  teczce lub jest narażony na ciągłe wyjmowanie i ponowne wkładanie.

Zakładki – sposób na bezpieczne zaznaczanie tekstów

Zakładki indeksujące samoprzylepne to wspaniałe produkty, których użyć możemy, gdy trzeba zaznaczyć wybrane fragmenty instrukcji, partie tekstów lub określone zwroty w książkach czy wydrukach z kserokopiarki. Podczas procesu powielania dokumentów, zakładki mogą zostać przyklejone na danym tekście, bowiem ich obecność nie wpływa negatywnie na jego jakość oraz nie powoduje problemów w identyfikacji dokumentu przez kopiujące urządzenia peryferyjne. Samoprzylepność znacznie ułatwia pracę oraz powoduje, że produkt jest wielokrotnego użytku. Można go z powodzeniem odkleić oraz ponownie przykleić w dowolnie wybrane miejsce. Działanie to nie wpływa na obniżenie jakości zakładki, która nadal zachowuje swoje pierwotne właściwości – posiada dobrą przyczepność oraz pozostaje na swoim miejscu.

Zakładki indeksujące to niezbędnik w pracy każdego ucznia, studenta i nauczyciela. Pomagają one uporządkować tekst oraz stanowią oznaczenie jego kluczowych fragmentów. Dzięki wielości kolorów student lub uczeń może nimi segregować całe partie materiału przeznaczonego do nauki.

Zakładki indeksujące – niezbędny element do oznaczania w każdym biurze i domu

Zakładki indeksujące plastikowe cechuje wyjątkowa estetyka wykonania, trwałość oraz niezawodność.  Można je używać w procesie archiwizowania dokumentacji księgowej, kadrowej, danych personalnych etc. Wskazują one na konkretne miejsca w dokumentacji, bez potrzeby zaznaczania ich ołówkiem czy innym artykułem, przeznaczonym  do pisania. Zakładki indeksujące stają się wówczas drogowskazem wskazującym miejsca, w których ów podpis można złożyć. Atutem takiego postępowania jest także fakt, iż są one łatwo usuwalne. Po zakończeniu pracy można je po prostu odkleić.

Jeśli mamy przed sobą wykonanie jakiejś prezentacji czy pracy, to warto zaopatrzyć się w zeszyt z zakładkami indeksującymi. To idealne rozwiązanie także dla moli książkowych, którzy gubią notorycznie tradycyjne, papierowe zakładki do książek. Zeszyty z zakładkami indeksującymi oferowane są w wielu rozmiarach i kształtach. Szeroka gama kolorystyczna pozwala na wybór produktów stricte dopasowanych do naszych oczekiwań i preferencji.

Oferujemy wyjątkowe trwałe i estetyczne zakładki indeksujące od renomowanych producentów. Przystępne ceny oraz duży wybór zadowoli każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. Nie zwlekaj i skorzystaj z okazji!