Katalog

Włączone filtry:
Dostępność

Spinacze W tej kategorii nie ma produktów.

Spinacze

Spinacz to niezbędny element wykorzystywany codziennie w każdym biurze czy domu. Cechuje go trwałość, uniwersalne zastosowanie oraz możliwość długiego przechowywania, bez ryzyka jego uszkodzenia. To artykuł biurowy, który jest odporny na wahania temperatury oraz niekorzystne warunki wewnętrzne – wilgoć, kurz. Produkt ten właściwie użytkowany nie ulega deformacji. Możliwość wielokrotnego wykorzystania, sprawia, iż cieszy się on wielką popularnością. Zapewnia porządek w dokumentacji oraz scala luźne kartki papieru z istotnymi informacjami.

Spinacz do papieru oferowany przez nasz sklep pozwala na spojenie kartek, ale nie powoduje ich uszkodzenia, ponieważ jest łatwo usuwalny. To niebywała zaleta tego artykułu biurowego. Spinacz biurowy z naszych kolekcji można przechowywać w plastikowym pojemniczku lub też zakupić specjalne rynienki z trwałym magnesem, które zapobiegają ich niekontrolowanemu wysypywaniu się na powierzchnię biurka. To rewelacyjny artykuł biurowy!

Spinacz – uniwersalny artykuł biurowy

Istnieje wiele rozmiarów spinaczy na rynku. Posiadamy spinacze biurowe duże, przeznaczone do spajania dużych ilości dokumentów lub kartek o większej gramaturze. Proponowany przez nas spinacz do dokumentów nie zsuwa się z powierzchni kartki, przez co można go stosować do spajania kartek papieru, które przechowujemy w teczkach czy też, wykorzystywać do łączenia dokumentów wykonanych na śliskich powierzchniach - np. na papierze kredowym, czeków, wyciągów drukowanych na papierze samokopiującym czy druków polecenia przelewu.

Nasz spinacz do kartek sprawdzi się także, gdy potrzebujemy szybko naprawić papierową teczkę lub inne artykuły archiwizacyjne, które uległy lekkiemu uszkodzeniu. Jest to rozwiązanie tymczasowe, ale bardzo skuteczne, ponieważ bezpośrednio zabezpiecza strukturę teczki i tym samym chroni znajdujące się w teczce dokumenty przed ich niekontrolowanym pomieszaniem się lub ewentualnym zagubieniem.

Posiadamy także estetyczne i trwałe spinacze ozdobne w szerokiej gamie kolorystycznej i w wielu wzorach oraz modelach do wyboru. Barwne oznaczenie spinaczy ułatwi archiwizację dokumentów oraz pozwoli na lepszą organizację i planowanie poszczególnych zadań. Pełnią one także rolę upiększającą dany dokument. Skorzystaj z okazji i kup nasze spinacze ozdobne!

Spinacz – różne wzory i kolory do wyboru

Nasze spinacze biurowe kolorowe mogą być przydatne w wielu działach, np. kadrowych czy księgowych, gdzie występuje powtarzalność dokumentów, przymus ich wyróżniania i dodatkowego oznaczania. Do wyboru posiadamy także spinacze metalowe oraz spinacze plastikowe. Pierwsze cechuje mocniejsze scalanie dokumentów, drugie są bardziej plastyczne i występują w wielu wzorach i odcieniach.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz spinacze, których cena jest rewelacyjna i godna uwagi. Produkty z naszych kolekcji są trwałe a asortyment dobierany jest na zasadzie starannej selekcji. Oferujemy spinacze, które posłużą przez długie lata użytkowania. Zaufało nam już mnóstwo klientów, dlatego będzie nam niezmiernie miło powitać Cię w tym gronie. Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie!