Katalog

Włączone filtry:
Dostępność

Etykiety i identyfikacja W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Drukarki i wytłaczarki...
 • Etykiety

  PisakiMazaki to nowoczesny sklep internetowy, którego oferta jest tworzona z myślą o różnorodnych potrzebach kupujących. Dlaczego? Mamy świadomość tego, że urozmaicenie proponowanego asortymentu to ukłon w stronę naszych klientów. W związku z tym, proponujemy nie tylko różnego rodzaju artykuły biurowe, ale również artykuły szkolne, baterie czy środki czystości.

  Etykiety samoprzylepne

  Wybierając konkretny produkt, należy się zastanowić, jakie rozmiary etykiet samoprzylepnych są nam potrzebne – wymiary etykiet samoprzylepnych są bowiem bardzo istotne z punktu widzenia ich zastosowania. Nie bez znaczenia jest też ich kształt: wolimy etykiety samoprzylepne okrągłe, kwadratowe itp.? Oczywiście, istotna jest też kolorystyka, czy preferujemy kolorowe etykiety samoprzylepne, a może lepsze będą etykiety samoprzylepne białe bądź w innych kolorach, na przykład etykiety samoprzylepne żółte czy specjalne etykiety samoprzylepne błyszczące.

  W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo etykiety. Jakie ich rodzaje możemy Państwu zaproponować? Co warto mieć na uwadze, zanim kupimy produkt, jakim jest odpowiednia etykieta? Asortyment sklepu PisakiMazaki obejmuje, między innymi, etykiety samoprzylepne A4 Avery Zweckform, które cechują się szerokim zastosowaniem. Są to uniwersalne etykiety samoprzylepne. Troszczymy się o to, by cena etykiet samoprzylepnych była dla naszych klientów wystarczająco zróżnicowana. Nasz sklep z etykietami samoprzylepnymi dokłada wszelkich starań, by wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom.

  Etykiety: co jeszcze możemy Państwu zaoferować?

  Etykiety samoprzylepne to tylko jeden z elementów naszej oferty. Ponadto, w sklepie można znaleźć także samoprzylepne etykiety adresowe, dzięki którym można szybko wyeliminować konieczność ręcznego adresowania, jak również etykiety na słoiki, etykiety na płyty CD czy etykiety na butelki. Co więcej, w ofercie dostępne są także etykiety samoprzylepne na koperty.

  Nasz sklep działa w środowisku internetowym, dzięki temu klienci mają szansę złożyć zamówienie o dowolnej porze, co jest szczególnie istotne w przypadku osób, które nie dysponują dużą ilością wolnego czasu i muszą znaleźć chwilę na zakupy w nawale codziennych obowiązków. Bardzo dużą wagę przywiązujemy nie tylko do różnorodności proponowanej Państwu oferty, ale także do jakości obsługi klienta oraz sprawności realizowania zamówień. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że dla naszych klientów jest to wyjątkowo istotne.

  Poza etykietami, w asortymencie sklepu dostępne są także ołówki, farby, flamastry, środki czystości oraz akcesoria higieniczne, a nawet papier toaletowy. Szeroki wybór akcesoriów biurowych, jaki jest dostępny w sklepie PisakiMazaki sprawia, że mogą Państwo szybko i sprawnie zrobić potrzebne zakupy dla swojego biura. Dodatkowo, w ofercie proponowane są również różnego rodzaju akcesoria szkolne, przy pomocy których można skompletować dziecięcą wyprawkę do szkoły. Zapraszamy! Mamy nadzieję, że nasza oferta będzie odpowiedzią na Państwa oczekiwania.

 • Etykiety DYMO i LEITZ
 • Identyfikatory i klipsy

  W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo bardzo szeroki wybór różnego rodzaju akcesoriów biurowych. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że odpowiednio wyposażone biuro może mieć kolosalny wpływ na funkcjonowanie całej firmy, dlatego dokładamy wszelkich starań, by dostarczać naszym klientom przydatne artykuły w atrakcyjnych cenach.

  Identyfikator to jeden z elementów, które znajdują zastosowanie w wielu firmach. Plakietka z imieniem i nazwiskiem często musi być noszona nie tylko przez pracowników, ale również gości odwiedzających siedzibę firmy. Na rynku znajdziemy, między innymi, identyfikatory plastikowe oraz różnego rodzaju identyfikatory metalowe. Oczywiście, planując zakupy, na uwadze warto mieć, na przykład wymiary identyfikatora i określić własne oczekiwania w tym kontekście, poza tym, nie bez znaczenia jest też także cena identyfikatorów plastikowych, metalowych itp.

  Jednak nie tylko rozmiar identyfikatora jest istotny – należy zastanowić się, czy potrzebne jest nam etui do identyfikatorów, czy chcemy zakupić identyfikator na smyczy oraz czy naszym celem są identyfikatory konferencyjne, czy może jednak potrzebne są nam identyfikatory dla pracowników.

  Identyfikatory, na przykład, identyfikatory pracownicze w sklepie PisakiMazaki

  Jakie produkty znajdą Państwo w ofercie naszego sklepu internetowego? Proponujemy, między innymi, identyfikatory pracownicze, troszcząc się jednocześnie o to, by dostępny asortyment był wystarczająco zróżnicowany. W sklepie PisakiMazaki kupią Państwo identyfikator na magnes oraz funkcjonalne identyfikatory samoprzylepne, które z powodzeniem mogą posłużyć, jako identyfikator konferencyjny. Dlaczego? Samoprzylepne identyfikatory na konferencję Avery Zweckform są bezpieczne dla ubrań.

  Co więcej, oferta sklepu obejmuje smycze do identyfikatorów. Odpowiednio dopasowana smycz na identyfikator to wygodny i przydatny gadżet. Ponadto, proponujemy także identyfikator ze smyczą. Wybierając jakikolwiek identyfikator, na przykład identyfikator pracowniczy, warto zwrócić uwagę nie tylko na rozmiar identyfikatora, ale także na jego jakość oraz komfort korzystania. Plakietki i identyfikatory powinny być wystarczająco wygodne.

  Holder na identyfikator

  W sklepie PisakiMazaki proponujemy naszym klientom także funkcjonalne holdery do identyfikatorów. W tym przypadku bardzo ważna jest nie tylko wielkość, ale także kształt, jaki ma holder na identyfikator. Proponujemy również holdery w zestawie z taśmą. Dodatkowo, w asortymencie sklepu znajdą Państwo także identyfikator z klipsem, bardzo wygodny w zastosowaniu oraz sam klips do identyfikatora. Dużą wagę przywiązujemy do tego, by nasz sklep internetowy z klipsami, identyfikatorami i holderami dostarczał produkty wysokiej jakości, dostępne w różnorodnych cenach. Odpowiednio dopasowane zapinki do identyfikatorów pozwalają na utrzymanie ich we właściwym miejscu.

  Identyfikatory firmowe mogą okazać się bardzo pomocne, dlatego ich wybór powinien być poprzedzony określeniem indywidualnych oczekiwań. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdą Państwo nie tylko holdery i klipsy do przypięcia identyfikatora, ale również specjalny identyfikator z magnesem. Holder, czyli kieszonka na identyfikator, ma za zadanie go chronić przed czynnikami zewnętrznymi. Proponujemy Państwu samodzielne kieszonki do identyfikatorów (holdery) oraz holdery z klipsami. Co więcej, w ofercie sklepu można znaleźć holder pionowy i poziomy. Umiejętnie dobrane kieszonki na identyfikatory mogą mieć więc bardzo praktyczne zastosowanie. Oprawka na identyfikator powinna być dopasowana, między innymi, do jego wielkości. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Dostępne są w niej również wizytowniki, środki czystości, artykuły papiernicze, korektory i akcesoria szkolne. Troszczymy się o Państwa satysfakcję.

 • Metki, taśmy do metkownic
 • Metkownice
 • Papier i folia...
 • Tabliczki informujące

  Umiejętne wyposażenie biura ma ogromne znaczenie dla jego sprawnego funkcjonowania, co w oczywisty sposób przekłada się również na działanie firmy. Warto zaopatrzyć się w akcesoria wysokiej jakości, dzięki którym codzienne obowiązki będą łatwiejsze. Nasz sklep powstał w myślą o klientach, którzy szukają artykułów biurowych i jednocześnie chcą korzystać z dobrodziejstw internetowych zakupów. Mamy świadomość tego, że tabliczki i ramki informacyjne na drzwi, jak również wywieszki na drzwi czy solidnie wykonane tabliczki informacyjne stojące pomagają w uporządkowaniu przestrzeni, dlatego w ofercie sklepu znajdą Państwo praktyczne i estetycznie wykonane tabliczki informacyjne do biur, które można zawiesić na drzwiach.

  Tabliczki informacyjne na drzwi

  Naszym klientom proponujemy biurowe tabliczki na drzwi, dzięki którym da się szybko oznaczyć konkretne pomieszczenia. Dostępne w ofercie sklepu informacyjne tabliczki biurowe mają różne rozmiary, dlatego można je dopasować do własnych potrzeb i oczekiwań. Tego rodzaju tabliczki są bardzo pomocne, zwłaszcza w większych biurach. Dzięki oznakowaniu drzwi klienci oraz pracownicy wiedzą jak poruszać się po meandrach lokalu i znaleźć pomieszczenie, którego poszukują.

  Dbamy o to, by cena tabliczek informacyjnych była dla Państwa wystarczająco zróżnicowana. Dokładamy wszelkich starań, by móc zaoferować naszym klientom wysokiej jakości tabliczki informacyjne. Sklep bowiem za cel stawia sobie dostępność różnorodnych artykułów biurowych. Ponadto, w naszej ofercie znajdą Państwo także przydrzwiowe tabliczki informacyjne.

  Ramki informacyjne w ofercie sklepu

  W asortymencie sklepu dostępne są zarówno samoprzylepne tabliczki informacyjne, czyli funkcjonalne tabliczki na drzwi do biura, jak również ramki magnetyczne i ramki samoprzylepne, które można zakupić w kilku formatach, wybierając odpowiedni dla siebie rozmiar. Co więcej, ramki dostępne są także w zróżnicowanej palecie kolorów. Duży nacisk kładziemy bowiem na różnorodność dostępnej oferty.

  Tabliczki informujące to jeden z elementów wyposażenia biura, dzięki któremu można usystematyzować przestrzeń biura i ułatwić poruszanie się po lokalu. Troszczymy się również o kwestię, jaką jest cena. Tabliczka informacyjna powinna być produktem na każdą kieszeń, dlatego w naszym sklepie znajdą Państwo tabliczki w zróżnicowanym zakresie cenowym. Jeśli chcą Państwo uporządkować biuro, tabliczka informacyjna to podstawa. Co więcej, asortyment sklepu obejmuje również szereg innych, pomocnych akcesoriów, takich jak gumki recepturki dostępne w różnych kolorach, ofertówki czy funkcjonalny podnóżek biurowy.

  Ponadto, proponujemy także akcesoria przeznaczone do pakowania, artykuły szkolne oraz papiernicze czy środki czystości. Bardzo dużą wagę przywiązujemy do poziomu obsługi klienta i dokładamy wszelkich starań, by zamówienia złożone w naszym sklepie były realizowane płynnie i rzetelnie. W naszej działalności najważniejszy jest klient, dlatego staramy się, by zakupy w naszym sklepie były dla Państwa prawdziwą przyjemnością.

Etykiety i identyfikacja

Etykiety

PisakiMazaki to nowoczesny sklep internetowy, którego oferta jest tworzona z myślą o różnorodnych potrzebach kupujących. Dlaczego? Mamy świadomość tego, że urozmaicenie proponowanego asortymentu to ukłon w stronę naszych klientów. W związku z tym, proponujemy nie tylko różnego rodzaju artykuły biurowe, ale również artykuły szkolne, baterie czy środki czystości.

Etykiety samoprzylepne

Wybierając konkretny produkt, należy się zastanowić, jakie rozmiary etykiet samoprzylepnych są nam potrzebne – wymiary etykiet samoprzylepnych są bowiem bardzo istotne z punktu widzenia ich zastosowania. Nie bez znaczenia jest też ich kształt: wolimy etykiety samoprzylepne okrągłe, kwadratowe itp.? Oczywiście, istotna jest też kolorystyka, czy preferujemy kolorowe etykiety samoprzylepne, a może lepsze będą etykiety samoprzylepne białe bądź w innych kolorach, na przykład etykiety samoprzylepne żółte czy specjalne etykiety samoprzylepne błyszczące.

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo etykiety. Jakie ich rodzaje możemy Państwu zaproponować? Co warto mieć na uwadze, zanim kupimy produkt, jakim jest odpowiednia etykieta? Asortyment sklepu PisakiMazaki obejmuje, między innymi, etykiety samoprzylepne A4 Avery Zweckform, które cechują się szerokim zastosowaniem. Są to uniwersalne etykiety samoprzylepne. Troszczymy się o to, by cena etykiet samoprzylepnych była dla naszych klientów wystarczająco zróżnicowana. Nasz sklep z etykietami samoprzylepnymi dokłada wszelkich starań, by wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom.

Etykiety: co jeszcze możemy Państwu zaoferować?

Etykiety samoprzylepne to tylko jeden z elementów naszej oferty. Ponadto, w sklepie można znaleźć także samoprzylepne etykiety adresowe, dzięki którym można szybko wyeliminować konieczność ręcznego adresowania, jak również etykiety na słoiki, etykiety na płyty CD czy etykiety na butelki. Co więcej, w ofercie dostępne są także etykiety samoprzylepne na koperty.

Nasz sklep działa w środowisku internetowym, dzięki temu klienci mają szansę złożyć zamówienie o dowolnej porze, co jest szczególnie istotne w przypadku osób, które nie dysponują dużą ilością wolnego czasu i muszą znaleźć chwilę na zakupy w nawale codziennych obowiązków. Bardzo dużą wagę przywiązujemy nie tylko do różnorodności proponowanej Państwu oferty, ale także do jakości obsługi klienta oraz sprawności realizowania zamówień. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że dla naszych klientów jest to wyjątkowo istotne.

Poza etykietami, w asortymencie sklepu dostępne są także ołówki, farby, flamastry, środki czystości oraz akcesoria higieniczne, a nawet papier toaletowy. Szeroki wybór akcesoriów biurowych, jaki jest dostępny w sklepie PisakiMazaki sprawia, że mogą Państwo szybko i sprawnie zrobić potrzebne zakupy dla swojego biura. Dodatkowo, w ofercie proponowane są również różnego rodzaju akcesoria szkolne, przy pomocy których można skompletować dziecięcą wyprawkę do szkoły. Zapraszamy! Mamy nadzieję, że nasza oferta będzie odpowiedzią na Państwa oczekiwania.