Etykiety i identyfikacja Jest 1 produkt.

Podkategorie

 • Drukarki i wytłaczarki...
 • Etykiety
 • Identyfikatory i klipsy
 • Metki, taśmy do metkownic
 • Metkownice
 • Papier i folia...
 • Tabliczki informujące

  Umiejętne wyposażenie biura ma ogromne znaczenie dla jego sprawnego funkcjonowania, co w oczywisty sposób przekłada się również na działanie firmy. Warto zaopatrzyć się w akcesoria wysokiej jakości, dzięki którym codzienne obowiązki będą łatwiejsze. Nasz sklep powstał w myślą o klientach, którzy szukają artykułów biurowych i jednocześnie chcą korzystać z dobrodziejstw internetowych zakupów. Mamy świadomość tego, że tabliczki i ramki informacyjne na drzwi, jak również wywieszki na drzwi czy solidnie wykonane tabliczki informacyjne stojące pomagają w uporządkowaniu przestrzeni, dlatego w ofercie sklepu znajdą Państwo praktyczne i estetycznie wykonane tabliczki informacyjne do biur, które można zawiesić na drzwiach.

  Tabliczki informacyjne na drzwi

  Naszym klientom proponujemy biurowe tabliczki na drzwi, dzięki którym da się szybko oznaczyć konkretne pomieszczenia. Dostępne w ofercie sklepu informacyjne tabliczki biurowe mają różne rozmiary, dlatego można je dopasować do własnych potrzeb i oczekiwań. Tego rodzaju tabliczki są bardzo pomocne, zwłaszcza w większych biurach. Dzięki oznakowaniu drzwi klienci oraz pracownicy wiedzą jak poruszać się po meandrach lokalu i znaleźć pomieszczenie, którego poszukują.

  Dbamy o to, by cena tabliczek informacyjnych była dla Państwa wystarczająco zróżnicowana. Dokładamy wszelkich starań, by móc zaoferować naszym klientom wysokiej jakości tabliczki informacyjne. Sklep bowiem za cel stawia sobie dostępność różnorodnych artykułów biurowych. Ponadto, w naszej ofercie znajdą Państwo także przydrzwiowe tabliczki informacyjne.

  Ramki informacyjne w ofercie sklepu

  W asortymencie sklepu dostępne są zarówno samoprzylepne tabliczki informacyjne, czyli funkcjonalne tabliczki na drzwi do biura, jak również ramki magnetyczne i ramki samoprzylepne, które można zakupić w kilku formatach, wybierając odpowiedni dla siebie rozmiar. Co więcej, ramki dostępne są także w zróżnicowanej palecie kolorów. Duży nacisk kładziemy bowiem na różnorodność dostępnej oferty.

  Tabliczki informujące to jeden z elementów wyposażenia biura, dzięki któremu można usystematyzować przestrzeń biura i ułatwić poruszanie się po lokalu. Troszczymy się również o kwestię, jaką jest cena. Tabliczka informacyjna powinna być produktem na każdą kieszeń, dlatego w naszym sklepie znajdą Państwo tabliczki w zróżnicowanym zakresie cenowym. Jeśli chcą Państwo uporządkować biuro, tabliczka informacyjna to podstawa. Co więcej, asortyment sklepu obejmuje również szereg innych, pomocnych akcesoriów, takich jak gumki recepturki dostępne w różnych kolorach, ofertówki czy funkcjonalny podnóżek biurowy.

  Ponadto, proponujemy także akcesoria przeznaczone do pakowania, artykuły szkolne oraz papiernicze czy środki czystości. Bardzo dużą wagę przywiązujemy do poziomu obsługi klienta i dokładamy wszelkich starań, by zamówienia złożone w naszym sklepie były realizowane płynnie i rzetelnie. W naszej działalności najważniejszy jest klient, dlatego staramy się, by zakupy w naszym sklepie były dla Państwa prawdziwą przyjemnością.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
 • Szybkie i wygodne rozwiązanie do tworzenia etykiet i obsługi poczty w sprawnie działającym biurze. Drukarka DYMO® LabelWriter™ 450 Turbo umożliwia drukowanie profesjonalnych etykiet adresowych, spedycyjnych, na segregatory, kodów kreskowych i kodów magazynowych, identyfikatorów i wileu innych – z prędkością do 71* etykiet na minutę! Pożegnaj się z...

  601,11 zł
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Etykiety i identyfikacja

Etykiety

PisakiMazaki to nowoczesny sklep internetowy, którego oferta jest tworzona z myślą o różnorodnych potrzebach kupujących. Dlaczego? Mamy świadomość tego, że urozmaicenie proponowanego asortymentu to ukłon w stronę naszych klientów. W związku z tym, proponujemy nie tylko różnego rodzaju artykuły biurowe, ale również artykuły szkolne, baterie czy środki czystości.

Etykiety samoprzylepne

Wybierając konkretny produkt, należy się zastanowić, jakie rozmiary etykiet samoprzylepnych są nam potrzebne – wymiary etykiet samoprzylepnych są bowiem bardzo istotne z punktu widzenia ich zastosowania. Nie bez znaczenia jest też ich kształt: wolimy etykiety samoprzylepne okrągłe, kwadratowe itp.? Oczywiście, istotna jest też kolorystyka, czy preferujemy kolorowe etykiety samoprzylepne, a może lepsze będą etykiety samoprzylepne białe bądź w innych kolorach, na przykład etykiety samoprzylepne żółte czy specjalne etykiety samoprzylepne błyszczące.

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo etykiety. Jakie ich rodzaje możemy Państwu zaproponować? Co warto mieć na uwadze, zanim kupimy produkt, jakim jest odpowiednia etykieta? Asortyment sklepu PisakiMazaki obejmuje, między innymi, etykiety samoprzylepne A4 Avery Zweckform, które cechują się szerokim zastosowaniem. Są to uniwersalne etykiety samoprzylepne. Troszczymy się o to, by cena etykiet samoprzylepnych była dla naszych klientów wystarczająco zróżnicowana. Nasz sklep z etykietami samoprzylepnymi dokłada wszelkich starań, by wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom.

Etykiety: co jeszcze możemy Państwu zaoferować?

Etykiety samoprzylepne to tylko jeden z elementów naszej oferty. Ponadto, w sklepie można znaleźć także samoprzylepne etykiety adresowe, dzięki którym można szybko wyeliminować konieczność ręcznego adresowania, jak również etykiety na słoiki, etykiety na płyty CD czy etykiety na butelki. Co więcej, w ofercie dostępne są także etykiety samoprzylepne na koperty.

Nasz sklep działa w środowisku internetowym, dzięki temu klienci mają szansę złożyć zamówienie o dowolnej porze, co jest szczególnie istotne w przypadku osób, które nie dysponują dużą ilością wolnego czasu i muszą znaleźć chwilę na zakupy w nawale codziennych obowiązków. Bardzo dużą wagę przywiązujemy nie tylko do różnorodności proponowanej Państwu oferty, ale także do jakości obsługi klienta oraz sprawności realizowania zamówień. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że dla naszych klientów jest to wyjątkowo istotne.

Poza etykietami, w asortymencie sklepu dostępne są także ołówki, farby, flamastry, środki czystości oraz akcesoria higieniczne, a nawet papier toaletowy. Szeroki wybór akcesoriów biurowych, jaki jest dostępny w sklepie PisakiMazaki sprawia, że mogą Państwo szybko i sprawnie zrobić potrzebne zakupy dla swojego biura. Dodatkowo, w ofercie proponowane są również różnego rodzaju akcesoria szkolne, przy pomocy których można skompletować dziecięcą wyprawkę do szkoły. Zapraszamy! Mamy nadzieję, że nasza oferta będzie odpowiedzią na Państwa oczekiwania.