Bloki rysunkowe W tej kategorii nie ma produktów.

Bloki rysunkowe

Blok rysunkowy należy do kategorii papierowych artykułów szkolnych, które służą do budowania i rozwijania umiejętności z zakresu szkicowania i rysowania na kartkach papieru różnego formatu. Najbardziej popularnym formatem jest blok rysunkowy a4. Z powodzeniem zmieści się w każdej teczce, torbie czy plecaku szkolnym.Estetyczne wykonanie oraz trwałość zapewnia długie i satysfakcjonujące użytkowanie produktu.

Dla osób poszukujących znacznie większego formatu proponujemy produkty w kategorii blok rysunkowy a3, blok rysunkowy a1 lub blok rysunkowy a2. Wiele osób obawia się, że bloki rysunkowe o większych formatach są stosunkowo drogie. Nic bardziej mylnego. Cena bloku rysunkowego a3 jest bardzo atrakcyjna i przystępna, dlatego też cieszy się tak dużym zainteresowaniem naszych klientów.

Wśród bogatej oferty można zdecydować się także na produkty w wersji zeszytu szkolnego –  blok rysunkowy a5, jak również na blok rysunkowy b2 lub blok rysunkowy b3. To artykuły, które pozwalają na tworzenie rysunków o wymiarach dużo większych lub znacznie mniejszych, niż tradycyjne. Tego typu produkty rewelacyjnie sprawdzają się w szkołach o profilu plastycznym, w których pracuje się z wieloma formatami i używa się różnych wielkości kartek, dopasowanych do danej techniki czy projektu.

Blok rysunkowy kolorowy – nieograniczone możliwości kreatywnej pracy

Duże znaczenie dla jakości prac plastycznych ma gramatura bloku rysunkowego. Odpowiednia grubość papieru pozwala na dowolny wybór techniki nanoszenia kolorów, szczególnie na sposobność użycia farb plakatowych czy posługiwania się kredkami świecowymi lub pastelami.

W naszej ofercie znajdziesz także blok rysunkowy z kolorowymi kartkami, który pozwala na jeszcze bardziej kreatywną i twórczą pracę. Wielokolorowe kartki mogą posłużyć jako baza do tworzenia wielu rysunków i ilustracji. Pomocne są w pracy z najmłodszymi użytkownikami, którzy szybko nudzą się tradycyjnymi, białymi kartami i poszukują innych rozwiązań. Ponadto, kolory kartek pomagają małoletnim użytkownikom w lepszym dopasowaniu do nich kolorystyki rysunku i doborze barw – kontrastowych oraz spójnych z odcieniem kartki kolorowego bloku.

Blok kolorowy może posłużyć także jako baza do tworzenia oryginalnych zakładek do książek czy produkowania własnoręcznie wykonanych, autorskich kartek świątecznych i urodzinowych z serii DIY. Dziecko uruchamia wówczas swoją wyobraźnię i może komponować własne kolekcje. Odpowiednia gramatura kartek bloku rysunkowego pozwala na efektywniejszą pracę ze strukturą kolorowej kartki, którą łatwiej jest zgiąć czy poskładać np. w harmonijkę. Tego typu rozwiązanie przydaje się szczególnie dla tych dzieci, które nie posiadają jeszcze w pełni wykształconych zdolności manualnych i trudniej im jest operować kartkami z brystolu czy innego materiału. Brak sztywności pozwala na szybsze wykonanie każdej czynności i zachęca do dalszych działań.

Jeśli potrzebujesz pięknego i trwałego bloku rysunkowego dla swojej pociechy to już dzisiaj skorzystaj z naszej oferty. Atrakcyjna cena idzie w parze z odpowiednią jakością, dzięki której młody artysta przygotuje ciekawe prace plastyczne.