Katalog

Włączone filtry:
Dostępność

Brokaty W tej kategorii nie ma produktów.

Brokaty

Asortyment naszego sklepu jest bardzo zróżnicowany, bowiem świetnie zdajemy sobie sprawę z tego, że powinien on stanowić odzew na odmienne oczekiwania kupujących. Właśnie dlatego, w proponowanej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór różnego rodzaju akcesoriów, w tym brokat, który można wykorzystać do przygotowywania różnego rodzaju prac plastycznych lub ozdób.

Brokat sypki

Zastanawiacie się, gdzie kupić sypki brokat? Nasz sklep proponuje klientom brokat w proszku, a cechą charakterystyczną oferty jest zróżnicowana paleta dostępnych kolorów. W asortymencie dostępny jest sypki brokat Fiorello w zestawach, które różnią się od siebie nie tylko zawartością poszczególnych barw, ale również pojemnością poszczególnych opakowań. Wybierając odpowiedni produkt, warto na te dwie kwestie zwrócić uwagę. Jednocześnie jednak brokat Fiorello wyróżnia naprawdę szeroka kolorystyka, dzięki czemu kupujący ma szansę zdecydować się na zestaw zawierający potrzebne barwy. Cena brokatu sypkiego, który można znaleźć w ofercie sklepu PisakiMazaki także jest bardzo zróżnicowana, zależy nam bowiem na tym, by proponowane produkty odpowiadały możliwości kupujących. W zestawach z brokatem sypkim znajdą Państwo między innymi, brokat srebrny, fioletowy, zielony, brokat czerwony, pomarańczowy, niebieski, brokat złoty, jak również brokat różowy.

Klej z brokatem

Poza brokatem sypkim, jesteśmy w stanie zaproponować Państwu ozdobny brokat w kleju. Podobnie jak w przypadku brokatów sypkich, kleje brokatowe można kupić w różnych kolorach. Doskonale bowiem zdajemy sobie sprawę z tego, że są one wykorzystywane w różnego rodzaju pracach, dlatego różnorodność barw to bardzo istotna kwestia. Oferujemy zestawy klejów brokatowych wyposażonych w specjalne dozowniki, dzięki którym korzystanie z produktu jest o wiele łatwiejsze i można precyzyjnie odmierzyć potrzebną ilość kleju. Brokat z klejem może okazać się bardzo ciekawym ozdobnikiem. Cena brokatu w tej formie jest uzależniona od szeregu czynników, jednak bardzo duży nacisk kładziemy na to, by w ofercie PisakiMazaki mogli Państwo znaleźć zestawy w różnych cenach, co pozwoli na ich dobranie do posiadanych możliwości finansowych.

Poza brokatami w formie sypkiej oraz w postaci kleju, proponujemy naszym klientom również szereg innych, przydatnych produktów, takich jak długopisy i pióra żelowe, które swoje zastosowanie mogą znaleźć w biurach czy teczki segregujące, pozwalające na uporządkowanie dokumentacji. Ponadto, oferujemy również szeroki wybór artykułów piśmienniczych i papierowych. Asortyment sklepu w dużej mierze bazuje na artykułach biurowych. Dlaczego? Wiemy, że prowadzenie sprawnego biura wymaga szeregu potrzebnych akcesoriów, takich jak segregatory, notatniki, różnego rodzaju aktówki itp. Co więcej, w sklepie znajdą Państwo także specjalne krzesła biurowe czy środki przeznaczone do utrzymywania czystości. Staramy się, by oferta PisakiMazaki była dla Państwa zadowalająca i przede wszystkim – dzięki swojej różnorodność zaspokajała oczekiwania kupujących.