Bloczki samoprzylepne Jest 129 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 25 z 129 elementów
Pokazuje 1 - 25 z 129 elementów
Bloczki samoprzylepne

Codzienna aktywność stawia na naszej drodze wiele wyzwań, dlatego warto zaopatrzyć się w akcesoria, które pomogą nam im sprostać. W czasie nauki lub pracy bardzo przydatne często okazują się biurowe karteczki samoprzylepne. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo niezwykle szeroki wybór podobnych produktów. Zapraszamy do zakupów!

Karteczki samoprzylepne – kolorowe

Dbamy o to, by proponowany asortyment był dla klientów źródłem przydatnych, praktycznych artykułów, dlatego bardzo precyzyjnie dobieramy kolejne elementy naszej oferty. W sklepie dostępne są, między innymi, bloczki zawierające kartki samoprzylepne, które znakomicie sprawdzają się do robienia krótkich notatek. Dlaczego? Kolorowe karteczki przylepne można przyczepić w widocznym miejscu, w którym będą one dobrze widoczne, na przykład w roli „przypominajki”. Wiele oferowanych w sklepie bloczków utrzymanych jest w jasnych, neonowych kolorach (na przykład żółte karteczki samoprzylepne), co czyni je jeszcze bardziej zauważalnymi.

Karteczki do zaznaczania: dlaczego są tak pomocne?

Bloczek samoprzylepny przyda się w biurze lub szkole: kartki przylepne można wykorzystać chociażby do zaznaczania ważnych fragmentów tekstu w podręczniku bądź książce. Kupując bloczek karteczek warto zwrócić uwagę na to, jakie rozmiary mają karteczki samoprzylepne. W asortymencie naszego sklepu dostępne są karteczki samoprzylepne do zaznaczania w szerokiej palecie kolorów. Oferowane bloczki często składają się z karteczek w kilku barwach – takie kolorowe karteczki biurowe proponujemy w postaci kostek o różnych rozmiarach, dzięki czemu klient ma szansę wybrać produkt odpowiadający jego oczekiwaniom. Wymiary karteczek samoprzylepnych to, obok kolorów oraz ilości kartek w bloczku, kwestia którą należy starannie przemyśleć.

Dokładamy wszelkich starań, by oferowana cena kartek samoprzylepnych była zróżnicowana. Jesteśmy bowiem świadomi tego, że cena karteczek samoprzylepnych ma dla kupujących priorytetowe znaczenie.  Troszczymy się więc o to, by kostka karteczek kolorowych była produktem, na który będą mogli Państwo sobie pozwolić. Co więcej, w sklepie znajdą Państwo również harmonijkowe karteczki samoprzylepne.

Dostępne w ofercie sklepu bloczki różnią się nie tylko kolorami, ale również wielkością czy ilością karteczek. Dodatkowo oferujemy bloczki mające ciekawe, fantazyjne kształty: strzałek, chmurek czy serduszek. Dbamy o różnorodność oferty księgarni także pod względem producentów, dlatego znajdą w niej Państwo bloczki samoprzylepne Post – it, Datura czy Stick’n. Asortyment sklepu nie ogranicza się jednak wyłącznie do bloczków samoprzylepnych, znajdą w nim Państwo także wiele pomocnych artykułów biurowych, między innymi: papier do plotera – papier wielkoformatowy, segregatory, długopisy, ołówki, zszywacze, pieczątki, brystol kolorowy i ozdobny czy artykuły szkolne. Pragniemy, by oferta sklepu stanowiła odpowiedź na oczekiwania i potrzeby kupujących, dlatego tak duży nacisk kładziemy na jej różnorodność i urozmaicenie, także pod względem cenowym.