Katalog

Włączone filtry:
Dostępność

Higiena i środki czystości W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Chusteczki
 • Kosze na śmieci
 • Mopy i szczotki
 • Mydła, kremy do rąk
 • Odświeżacze
 • Papier toaletowy

  Odpowiednie wyposażenie biura to podstawa jego funkcjonowania. Warto zatroszczyć się o to, by pracownicy mieli pod ręką wszystkie niezbędne akcesoria. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo potrzebne artykuły biurowe w różnorodnych cenach. Proponujemy, między innymi, różnego rodzaju etykiety, notatniki, segregatory, skorowidze, baterie itp. Ponadto, w asortymencie oferowany jest również papier toaletowy różnych producentów.

  Papier toaletowy nawilżany: co jeszcze może zaoferować sklep PisakiMazaki?

  Co warto mieć na względzie, jeśli wybieramy higieniczny papier toaletowy? Przede wszystkim, zastanówmy się, jakiej marki papier toaletowy preferujemy i czy wolimy, by był to biały, czy kolorowy papier toaletowy, na przykład czarny papier toaletowy? Weźmy też pod uwagę to, czy powinien to być ozdobny papier toaletowy, a może priorytetem jest dla nas ekologiczny papier toaletowy? Nie bez znaczenia jest też liczba warstw: preferujemy papier toaletowy 3-warstwowy czy 2-warstwowy? Oczywiście, nie bez znaczenia są także wymiary rolki papieru toaletowego oraz ilość rolek w opakowaniu.

  Jakie rodzaje papieru toaletowego jesteśmy w stanie zaoferować? Proponujemy, między innymi, tradycyjny szary papier toaletowy, sprzedawany w bardzo dużych rolkach. Duży nacisk kładziemy na to, by cena szarego papieru toaletowego była konkurencyjna. Ponadto, w sklepie dostępny jest też nawilżany papier toaletowy Olinear. Tego rodzaju papier toaletowy jest zapakowany w odpowiedni sposób, który upraszcza korzystanie z produktu.

  W ofercie sklepu sprzedawany jest zarówno papier toaletowy, którego formą są duże rolki, jak również papier toaletowy dwuwarstwowy Classic – jest to papier toaletowy celulozowy. Innym papierem celulozowym, który jest dostępny w naszej ofercie jest papier toaletowy w listkach: AHA Economy. Co więcej, proponujemy też papier toaletowy makulaturowy: Tork Premium Mini Jumbo. Asortyment sklepy obejmuje biały papier toaletowy różnych producentów. Bardzo dużą wagę przywiązujemy do tego, by cena papieru toaletowego była wystarczająco zróżnicowana. Nasz sklep z papierem toaletowym stara się wychodzić naprzeciw Państwa oczekiwaniom.

  Poza środkami higienicznymi, w ofercie PisakiMazaki znaleźć można także artykuły piśmiennicze, czyli różnego rodzaju pióra i długopisy oraz produkty papiernicze: papier do komputera, notatniki, karteczki samoprzylepne, skorowidze czy zeszyty i bruliony szkolne. Tworząc ofertę naszego sklepu staramy się bowiem odpowiadać na potencjalne potrzeby kupujących, mając świadomość tego, że mogą się one od siebie diametralnie różnić.

  Osią asortymentu sklepu są starannie wybrane artykuły szkolne i biurowe. Bardzo duży nacisk kładziemy na możliwie jak najbardziej sprawne funkcjonowanie sklepu i realizację zamówień. Zdajemy sobie sprawę z tego, że klienci cenią odpowiednią obsługę, dlatego dokładamy wszelkich starań, by w przypadku naszego sklepu prezentowała ona zadowalający poziom. Poza papierem toaletowym, proponujemy także mydła do rąk, worki na śmieci bądź odświeżacze powietrza.

 • Rekawice gospodarcze
 • Ręczniki, ścierki
 • Serwetki

  Oferta naszego sklepu internetowego jest bardzo szeroka i obejmuje zarówno akcesoria szkolne, jak i artykuły biurowe. Proponujemy, między innymi, bindownice, długopisy i pióra, bloczki samoprzylepne, podnóżki i fotele biurowe, a nawet niszczarki. Mamy świadomość potrzeb współczesnych klientów, którym zależy na możliwości zrobienia szybkich i komfortowych zakupów, dlatego troszczymy się o to, by asortyment obejmował różne rodzaje produktów.

  Jednorazowe serwetki na stół

  W ofercie sklepu PisakiMazaki znajdą Państwo, między innymi, serwetki papierowe na stół w różnych kolorach. Mamy świadomość tego, że serwetki z papieru mogą okazać się bardzo pomocne, na przykład w biurowej kuchni, w której pracownicy spożywają posiłki. Ozdobne serwetki papierowe są więc jednym z tych elementów, w które powinno być wyposażone to pomieszczenie. Troszczymy się o to, by serwetki gastronomiczne, jakie mogą Państwo znaleźć w ofercie naszego sklepu dostępne były w szerokiej palecie kolorystycznej. Proponujemy naszym klientom wygodne w użyciu serwetki kwadratowe. Bardzo dużą wagę przywiązujemy do tego, by cena serwetek papierowych była wystarczająco zróżnicowana.

  Sklep z serwetkami: co możemy Państwu zaproponować?

  Co jest w stanie zaoferować nasz sklep internetowy z serwetkami papierowymi? Klientom proponujemy, między innymi, papierowe serwetki białe, które mogą być pomocne podczas nakrywania stołu, serwetki fioletowe, serwetki w kolorze szampańskim, serwetki granatowe oraz serwetki pomarańczowe, zielone i serwetki czerwone. Dbamy o to, by proponowane serwetki kolorowe były dostępne w bogatej palecie kolorów, wiemy bowiem, że oczekiwania klientów pod tym względem mogą się od siebie różnić.

  Planując asortyment sklepy zwracamy uwagę nie tylko na kolorystykę serwetek, bardzo ważna jest dla nas także cena serwetek gastronomicznych. Pragniemy, by nasz sklep był miejscem, które odpowie na potrzeby różnych klientów, a te mogą się od siebie różnić. Poza serwetkami, proponujemy Państwu także środki czystości, takie jak mydła, które mogą się przydać w biurowej toalecie, worki na śmieci oraz ściereczki i zmywaki do naczyń. Utrzymanie czystości w biurze ma podstawowe znaczenie dla komfortu pracy, dlatego zakup niezbędnych produktów jest bardzo istotny.

  Co jeszcze możemy zaoferować naszym klientom? Między innymi, artykuły papiernicze, jakie tak zeszyty szkolne, notatniki, karteczki samoprzylepne, które znakomicie nadają się do przygotowywania podręcznych notatek czy kartony wizytówkowe. Działalność naszego sklepu internetowego jest skupiona na zaspokajaniu Państwa potrzeb, dlatego staramy się zaproponować szeroki, zróżnicowany asortyment produktów, które mogą okazać się pomocne w szkole czy w prowadzeniu firmowego biura. Dodatkowo, bardzo duży nacisk kładziemy na zaproponowanie klientom atrakcyjnych, konkurencyjnych cen poszczególnych artykułów oraz możliwie jak najsprawniejszą realizację złożonych w sklepie internetowym zamówień. Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszego asortymentu!

 • Środki czystości
 • Talerze i sztućce...
 • Worki na śmieci