Katalog

Włączone filtry:
Dostępność

Podkładki na biurko, maty pod krzesło W tej kategorii nie ma produktów.

Podkładki na biurko, maty pod krzesło

Podkładki na biurko, maty pod krzesło: co proponuje sklep PisakiMazaki?

Oferta naszego sklepu internetowego jest budowana z myślą o sprawnym funkcjonowaniu biura, dlatego znajdą w niej Państwo wiele przydatnych akcesoriów. Proponujemy, między innymi, teczki segregujące, dzięki którym można zadbać o porządek w przechowywanej dokumentacji, markery Sharpie czy specjalne fotele przeznaczone do zastosowania w biurach. Ponadto, asortyment sklepu PisakiMazaki to również produkty, dzięki którym można lepiej przygotować swoje miejsce pracy: podkładki na biurko oraz maty pod krzesło.

Pokładka na biurko

Specjalna, odpowiednio dopasowana mata na biurko to praktyczne rozwiązanie. Dlaczego? Podkłady na biurko mogą skutecznie zabezpieczyć powierzchnię blatu przed zniszczeniem. Na rynku znajdziemy różne rodzaje podkładek, takie jak podkładki na biurko dla dzieci z popularnymi motywami, mata silikonowa na biurko czy specjalna podkładka papierowa na biurko. Dodatkowo, w asortymencie wielu sklepów dostępne są skórzane podkładki na biurko. Warto dodać, że podkładka na biurko – skóra może zostać kupiona w zróżnicowanej gamie kolorystycznej.

Co natomiast może Państwo zaproponować nasz sklep? W ofercie PisakiMazaki dostępna jest, między innymi, przezroczysta mata ochronna na biurko oraz podkładka wyposażona w folie. Jeśli są Państwo fanami kolorów, ciekawym rozwiązaniem może okazać się czarna podkładka na biurko Bantex, posiadająca dodatkowo folię, która czyni ją jeszcze bardziej praktyczną. Przezroczysta podkładka na biurko natomiast może przypaść do gustu osobom lubiącym stonowane, nierzucające się w oczy rozwiązania. Podkładka biurowa jest więc bardzo funkcjonalnym gadżetem. Podkład biurkowy powinien być oczywiście dopasowany do naszych potrzeb. Nie bez znaczenia jest również to, by mata biurowa pasowała do biurka.

Mata pod krzesło zabezpieczająca podłogę

Innym produktem, który również może okazać się bardzo przydatny w biurach jest specjalna podkładka pod krzesło obrotowe. Co sprawia, że mata ochronna pod krzesło to artykuł, w który warto zainwestować? Jest to bowiem praktyczna mata ochronna na podłogę, inaczej mówiąc „ochraniacz podłogi”. Codzienne korzystanie z krzesła biurowego może zaowocować pojawieniem się rys czy wgnieceń na powierzchni podłogi, dlatego mata ochronna pod fotel ma za zadanie ją zabezpieczyć.

W naszym sklepie znajdą Państwo specjalistyczne maty pod krzesła biurowe o różnym kształcie i odmiennej wielkości. Maty pod krzesła obrotowe należy dopasować do własnych oczekiwań. Oferujemy Państwu okrągły ochraniacz podłogi pod krzesło. Co więcej, w ofercie sklepu dostępna jest także prostokątna mata pod krzesło komputerowe. Sklep proponuje różne rodzaje mat, takie jak miękka mata ochronna pod krzesło obrotowe czy praktyczna, ochronna mata podłogowa pod krzesło z wypustkami. Ponadto, oferowana jest przezroczysta mata na podłogę pod krzesło, która zgrabnie wpasuje się w kolorystykę pomieszczenia. Mata zabezpieczająca podłogę przed zniszczeniem ze strony krzeseł jest więc jednym z tych elementów wyposażenia biura, nad zakupem których warto się zastanowić.

W ofercie sklepu proponowane są również inne akcesoria biurowe oraz plastyczne, na przykład krepina i bibuła czy kolorowe, dostępne w formie sypkiej lub w postaci kleju brokaty. Czekamy na Państwa!