Katalog

Włączone filtry:
Dostępność

Wizytowniki W tej kategorii nie ma produktów.

Wizytowniki

Wizytówki zawierające podstawowe informacje kontaktowe to bardzo ważny element kontaktów biznesowych. Warto odpowiednio je segregować i przechowywać, by nie uległy zniszczeniu. W tym celu przydatny może okazać się specjalny elegancki wizytownik, na przykład profesjonalny wizytownik skórzany czy estetycznie wykonany wizytownik srebrny.

Na rynku dostępne są również takie akcesoria, jak wizytownik drewniany oraz praktyczny, wygodny w użyciu wizytownik kaskadowy. Wybierając wizytowniki warto zwrócić uwagę na to, czy potrzebny jest nam wizytownik damski, czy jednak poszukiwany jest wizytownik męski. Nie bez znaczenia jest też kolor wizytownika:  ma to być wizytownik czarny czy preferujemy inną kolorystykę?

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdą Państwo różne rodzaje wizytowników – zależy nam na tym, by nasi klienci mieli szansę dopasować wizytownik, który będzie odpowiadał ich oczekiwaniom. Zadajesz sobie pytanie: gdzie kupić wizytownik? Odwiedź sklep online PisakiMazaki.

Wizytownik obrotowy

Jakie rodzaje wizytowników jesteśmy w stanie zaproponować klientom? Oferujemy, między innymi, obrotowy wizytownik stojący na konkretną liczbę wizytówek. Tego rodzaju kartoteka obrotowa może okazać się bardzo pomocnym wyposażeniem biurowym. W naszej ofercie znajdą Państwo wizytownik kartotekowy Rolodex mogący pomieścić 400 wizytówek, który posiada specjalne zakładki oznaczone kolejnymi literami alfabetu, dzięki czemu wizytownik kołowy pozwala na łatwiejsze posegregowanie posiadanych wizytówek. Chcesz kupić tanio obrotowy wizytownik? Potrzebny jest Ci funkcjonalny wizytownik obrotowy na 400 wizytówek? Koniecznie chcesz kupić wizytownik z indeksem? Zajrzyj do sklepu internetowego PisakiMazaki.

Wizytownik na biurko

Wizytownik obrotowy na biurko to tylko jeden z produktów, jakie mogą Państwo znaleźć w ofercie sklepu. Niemniej jednak, wizytownik biurkowy może okazać się bardzo przydatny. Dokładamy wszelkich starań, by cena wizytownika obrotowego była atrakcyjna dla naszych klientów. Wizytownik na stół powinien być praktyczny i wytrzymały, dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo, między innymi, obrotowy wizytownik metalowy.

Twoim celem jest obrotowy stojak na wizytówki do biura oraz specjalny, duży wizytownik, który możesz zabierać ze sobą? Oba produkty znajdziesz w ofercie naszego sklepu. W PisakiMazaki kupisz również wizytownik kieszonkowy oraz wkłady do wizytowników. Proponujemy Państwu ekskluzywny wizytownik albumowy oraz specjalny biurowy wizytownik otwarty, który można ustawić na biurku, czyli plastikowy wizytownik Datura. Nasz internetowy sklep z wizytownikami dokłada wszelkich starań, by zaproponowany asortyment wyróżniał się możliwie jak najbardziej szerokim wyborem produktów.

Co jeszcze mogą Państwo znaleźć w ofercie naszego sklepu? Inne akcesoria biurowe, takie jak nożyczki, artykuły papiernicze, długopisy, pióra, ołówki oraz serwetki papierowe. Co więcej, proponujemy także szereg przydatnych urządzeń biurowych, funkcjonalne meble do biur oraz podstawowe środki czystości, które mogą się przydać podczas sprzątania.