Skorowidze Jest 8 produktów.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Skorowidze

Skorowidze to bardzo praktyczny artykuł biurowy, który posłuży Ci do tworzenia bazy teleadresowej przydatnej w każdym biurze. Skorowidz można wykorzystać do zapisywania najważniejszych kontrahentów czy dostawców oraz krótkich informacji o klientach i producentach.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz skorowidz A4, którypozwala na zapisywanie wielu adresów oraz umożliwia tworzenie dodatkowych informacji kluczowych w prowadzeniu działalności gospodarczej. Polecamy także skorowidz na telefony, który przyda Ci się w przypadku zagubienia Twojego telefonu komórkowego lub też, gdy nie chcesz zbytnio obciążać pamięci swojego komputera czy smartfonu wieloma różnymi numerami telefonów od klientów czy dostawców usług.

Dla osób, które często podróżują rewelacyjnie sprawdzi się skorowidz A5. Łatwo zmieścisz go w bagażu podręcznym i wykorzystasz w środkach lokomocji. To propozycja dla bardzo wymagających klientów!

Skorowidz alfabetyczny

Dla przedsiębiorców, którzy potrzebują szybkiego odnalezienia konkretnego adresu, polecamy nasz skorowidz alfabetyczny. To rozwiązanie z pewnością ułatwi Ci ustalenie adresu mailowego, numeru telefonu czy danych do wysyłki konkretnej osoby. W dostępnych formatach masz do wyboru produkty z naszej stałej kolekcji – skorowidz alfabetyczny A4, jak również skorowidz A6. Można je dostosować do swoich indywidualnych potrzeb oraz wygodnie przechowywać w szufladzie biurka. Mniejsze formaty z powodzeniem zmieszczą się do torebki czy aktówki. Skorowidz na adresy, oferowany przez nasz sklep,to nowoczesne rozwiązanie dla każdego biura!

Skorowidz teleadresowy

Skorowidz teleadresowy możesz mieć zawsze pod ręką. Ułatwia on codzienne funkcjonowanie w biurze oraz pozwala na identyfikację danych teleadresowych każdego klienta. Skorowidz adresowy pozwala także na zachowanie ładu i porządku oraz na doskonałą organizację biura, w której pracownicy mają dostęp do danych adresowych i nie muszą tracić cennego czasu na poszukiwanie ich na stronach internetowych czy w książkach telefonicznych. Skorowidz A4 przyda się także jako zestawienie aktualnych baz danych oraz stwarza możliwość szybkiej weryfikacji wszelkich zmian w adresie czy numerze telefonu klienta lub dostawcy. Skorowidz pomoże Ci w uzupełnieniu bazy numerów i danych adresowych.

Osobom, które często korzystają z tego typu rozwiązania, nasz sklep oferuje skorowidz na spirali. Ułatwia on obracanie kartek oraz pozwala na ich usuwanie, bez naruszania struktury skorowidza. Wszystkie produkty z naszego sklepu cechuje estetyka wykonania oraz trwałość, a przystępna cena idzie w parze z super jakością!