Katalog

Włączone filtry:
Dostępność

Kołonotatniki W tej kategorii nie ma produktów.

Kołonotatniki

Kołonotatnik to wygodne akcesorium biurowe, które można wykorzystać do sporządzania notatek dziennych lub zapisywania ważnych informacji. W przeciwieństwie do tradycyjnego zeszytu, jest on trwalszy i pozwala na usuwanie kartek, bez potrzeby naruszania struktury całego produktu.

Szeroki wybór kołonotesów

W ofercie naszego sklepu posiadamy wiele formatów. Dostępny jest kołonotatnik A4, który swym formatem umożliwi tworzenie nie tylko zapisków, ale i szkiców, rysunków czy wstępnych projektów. Posiadamy także nieco mniejsze formaty –  kołonotatnik A5 i kołonotatnik B5 , które mogą być używane do zapisu danych, cyfr czy innych ważnych informacji. W naszym asortymencie znajduje się także kołonotatnik A6, który rewelacyjnie sprawdzi się podczas szybkiej inwentaryzacji, jak również w czasie wyjazdów służbowych czy delegacji.

Kołonotatnik to wspaniały artykuł biurowy, który warto zakupić każdemu pracownikowi. Może on bez przeszkód nanosić w nim wiele danych, jak również wykorzystywać go w czasie rozmów z kontrahentami, np. do bieżącego tworzenia notatek ze spotkania. Struktura koła pozwala na szybkie obracanie kartek oraz gwarantuje komfort nanoszenia informacji, bez potrzeby posiadania twardej podkładki. Wybierz kołonotatniki z naszej bogatej oferty i ciesz się posiadaniem nowoczesnych materiałów biurowych!  

Kołonotatnik z przekładkami

Dla osób, którym zależy szczególnie na archiwizacji i uporządkowania struktury zapisków oferujemy kołonotatnik z przekładkami. Posiadamy wiele wzorów i kolorów do wyboru. Warto zwrócić uwagę na kołonotatnik z przekładkami A4. Tego typu format gwarantuje, iż wszelkiego typu zapiski zostaną należycie posegregowane, ponieważ obecne w produkcie przekładki spełniają rolę praktyczną i pozwalają na szybkie odnalezienie danych informacji. Ułatwia to pracę osobom, które codziennie muszą tworzyć zapiski i mogą odczuwać dyskomfort z powodu natłoku posiadanych informacji w formie pisanej. Kołonotatnik z zakładkami można wykorzystywać w księgowości czy dziale kadr i płac. Dzięki temu mamy pewność, że wszelkie informacje są posegregowane i łatwo dostępne.

Nasz sklep oferuje także kołonotatnik gładki, który jest najbardziej klasyczną wersją tego typu produktów. Jego stonowany i elegancki wygląd wpłynie na prestiż Twojej osoby i prowadzonej działalności. Kołonotes to podręczny i praktyczny notatnik, który może służyć przez długie lata. Polecamy szczególnie kołonotes A4, wykonany w wersji biznesowej, dla osób, które spotykają się z kluczowymi klientami i zależy im na posiadaniu reprezentacyjnych akcesoriów biurowych. Dla pracowników banku czy innych instytucji możemy zarekomendować kołonotatnik A4 w twardej oprawie, który zapewni nie tylko piękny i estetyczny wygląd, ale i gwarantuje trwałość produktu. Zastosowany materiał zapewnia przechowywanie notatek w jednym miejscu i jednocześnie zabezpiecza ich strukturę przed zalaniem, wilgocią czy niekorzystnymi warunkami – kurzem, wilgocią czy zabrudzeniem.