Katalog

Włączone filtry:
Dostępność

Szkolne i Kreatywne W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Bloczki
 • Bloki szkolne
 • Brystole

  Rynek kipi obecnie od kreatywnych i przede wszystkim – funkcjonalnych produktów. Jeżeli zależy nam na oszczędności czasu możemy zdecydować się na brystol samoprzylepny, z kolei, w sytuacji, kiedy priorytetem jest ciekawy, przyciągający wzrok design, sprawdzić może się brystol brokatowy lub brystol w soczystym kolorze, na przykład brystol czerwony w rolce.

  W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo natomiast bardzo szeroki wybór artykułów papierniczych. Naszym celem jest zaspokajanie potrzeb klientów, dlatego proponujemy, między innymi, brystole: kolorowe i ozdobne. Arkusz brystolu może mieć różnorodne zastosowanie, w związku z czym dbamy o to, by dostępny asortyment obejmował brystol w bogatej palecie kolorów.

  Brystol kolorowy

  Jeżeli jesteśmy na etapie wybierania brystolu, to poza jego kolorem oraz ilością arkuszy w jednym opakowaniu, na uwadze musimy mieć również rozmiar. Zastanówmy się, czy potrzebny jest nam brystol A3, czy może jednak lepszym wyborem będzie brystol kolorowy A4, A2 lub brystol biały A1. Ponadto, musimy wiedzieć, jakie ma wymiary brystol A1, jak przedstawiają się wymiary brystoli A2 itp. Format brystolu może mieć bowiem wpływ na jego zastosowanie.

  Oferujemy Państwu różne rozmiary brystolu: brystol A2, jak również brystol A1. Co więcej, w asortymencie sklepu można znaleźć także brystol B2. Dostępny w sklepie brystol jest pakowany w paczki o określonej liczbie arkuszy. Dokładamy wszelkich starań, by oferowane kolory odpowiadały oczekiwaniom naszych klientów – proponujemy brystol zielony, czerwony, granatowy itp.

  Dodatkowo, w asortymencie oferowany jest też brystol biały, który można wykorzystać na wiele różnych sposobów oraz brystol czarny. Wyszukując papier – brystol w sklepie mogą Państwo skorzystać z pomocnych filtrów i wybrać odpowiedni kolor oraz zakres cenowy produktu.

  Brystol ozdobny

  Cena brystolu to jeden z najważniejszych elementów, jakie bierzemy pod uwagę podczas kompletowania proponowanego koszyka artykułów. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że cena brystolu kolorowego i białego, to obok właściwości brystolu, stanowi priorytetowy czynnik w trakcie podejmowania zakupowych decyzji. W związku z tym, duży nacisk kładziemy na to, by proponowane ceny były różnorodne i konkurencyjne.

  Zwracamy także uwagę na szczegółowy opis brystolu. Troszczymy się o to, by oferowane brystole cechowała jakość. Nasz sklep proponuje brystol Kreska oraz kolorowe kartony Happy Color, ponieważ doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że im bogatszy jest wybór dostępnych produktów, tym więcej klientów ma szansę znaleźć artykuł, który będzie odpowiadał ich oczekiwaniom.

  Poza brystolami, w ofercie sklepu znajdą Państwo wiele innych przydatnych produktów, między innymi, gumki recepturki, artykuły szkolne, akcesoria przeznaczone do pakowania lub kieszenie samoprzylepne. Troszczymy się o to, by przeszukiwanie zasobów sklepu nie sprawiało klientom jakichkolwiek trudności, dlatego wiele wysiłku wkładamy w doskonalenie proponowanych usług. Pozostajemy do Państwa dyspozycji i z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.

 • Dyplomy, arkusze barwne

  Kartony i papier ozdobny, arkusze barwne, dyplomy

  Tworząc ofertę naszego sklepu internetowego dużą wagę przywiązujemy do tego, by znalazł się w niej różnorodny wachlarz produktów, odpowiadający oczekiwaniom klientów. Proponujemy Państwu, między innymi, duże kolorowe kartony ozdobne, jak również różnego rodzaju puste dyplomy, które można uzupełnić odpowiednią treścią.

  Papier dekoracyjny w ofercie sklepu

  Zadajesz sobie pytanie: gdzie kupić papier ozdobny? Potrzebny jest Ci papier ozdobny na zaproszenia? Twoim celem jest kolorowy papier wizytówkowy? Zajrzyj do naszego sklepu! Dostępna oferta obejmuje różnego rodzaju kartony ozdobne utrzymane w szerokiej palecie kolorystycznej. Proponujemy Państwu karton ozdobny A4, między innymi w kolorze kremowym, srebrnym czy białym. Klienci mogą zdecydować się na kartony tłoczone bądź metalizowane.

  Troszczymy się o to, by nasz sklep z kartonami ozdobnymi oferował wystarczająco zróżnicowany asortyment, również w odniesieniu do tego, jakie ceny kartonów ozdobnych jesteśmy w stanie zaoferować. Papier ozdobny A4 Argo, jaki oferujemy w sklepie może Państwu posłużyć, jako baza do wykonania różnego rodzaju zaproszeń lub karton wizytówkowy. Ozdobny papier do drukowania jest wdzięcznym materiałem, dzięki któremu można osiągnąć ciekawe rezultaty.

  W naszej ofercie znajdą Państwo nie tylko papier ozdobny do drukarki w formacie A4 Argo, który można wykorzystać jako papier wizytówkowy A4 czy estetyczny papier dekoracyjny na zaproszenia. Warto zaznaczyć, że odpowiedni papier zaproszeniowy ma ogromne znaczenie w kontekście efektu finalnego, jakim jest wykonanie zaproszeń na określone wydarzenie/uroczystość. Wybierając konkretny materiał należy zwrócić uwagę na zagadnienie, jakim jest gramatura papieru na zaproszenia. W ofercie sklepu dostaną Państwo papier tłoczony na zaproszenia Argo w różnych odcieniach. Dbamy o to, by cena papieru dekoracyjnego była atrakcyjna.

  Dyplomy okolicznościowe: co możemy zaproponować naszym klientom?

  W asortymencie dostępny jest nie tylko papier ozdobny metalizowany czy efektowny papier ozdobny tłoczony, ale także specjalny papier dyplomowy. Dokładamy wszelkich starań, by zaproponować naszym klientom ozdobne artykuły papiernicze w konkurencyjnych cenach, dlatego w sklepie dostępne są estetycznie wykonane tła do dyplomów, które można samodzielnie uzupełnić treścią, zgodnie z własnymi oczekiwaniami i wykorzystać, na przykład, jako dyplomy dla dzieci czy gratulacyjne dyplomy szkolne.

  Nasz internetowy sklep z dyplomami proponuje tła utrzymane w różnej kolorystyce i wzornictwie – celem jest odpowiedź na oczekiwania kupujących. Puste dyplomy do wypisania to praktyczne rozwiązanie, tekst umieszczony na dyplomie można dopasować do okazji i tło wykorzystać, jako dyplom – uznania bądź symboliczny dyplom uczestnictwa. Co więcej, w sklepie dostępny jest też specjalny papier ozdobny na dyplomy.

  Oferowany asortyment to jednak nie tylko ozdobne materiały papiernicze. W sklepie dostępne są również różnego rodzaju artykuły biurowe oraz szkolne, takie jak bloki rysunkowe czy kredki. Dokładamy wszelkich starań, by proponowana oferta sklepu była możliwie jak najbardziej wielowymiarowy.

 • Krepina, bibuła

  Krepina, bibuła: co może zaoferować sklep PisakiMazaki?

  W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo nie tylko produkty biurowe, ale również szereg artykułów dekoracyjnych, takich jak brokaty sypkie i kleje z brokatem. Ponadto, w asortymencie PisakiMazaki dostępna jest również wielofunkcyjna bibuła.

  Krepina i bibuła ozdobna

  Wiele osób zadaje sobie obecnie pytanie: gdzie kupić krepinę? Okazuje się, że jej wybór na współczesnym rynku jest bardzo szeroki. Materiał, jakim jest krepina ceniony jest ze względu na swoje właściwości. Krepina kolorowa może być wykorzystana w różny sposób, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że dostępne kolory krepiny są wyjątkowo zróżnicowane. Cena krepiny uzależnione jest od szeregu czynników, a krepina może być produktem oferowanym przez sklep internetowy.

  Na rynku proponowana jest, między innymi, krepina włoska czy specjalna krepina metalizowana. Co więcej, w sklepach można znaleźć również szereg innych produktów, takich jak bibuła gładka czy efektowna bibuła karbowana. To, jakie rodzaje bibuły powinniśmy wybrać, czy ma to być bibuła prasowana, czy lepsza będzie bibuła przestrzenna, a może jednak bibuła witrażowa jest zdeterminowane tym, co zamierzamy wykonać z jej wykorzystaniem.

  Co natomiast znajdą Państwo w ofercie naszego sklepu? W asortymencie PisakiMazaki proponujemy szeroki wybór akcesoriów plastycznych i dekoracyjnych. W sklepie dostępna jest bibuła marszczona, którą mogą Państwo zakupić w niezwykle bogatym zakresie kolorystycznym. Marszczona bibuła kolorowa może być bowiem z powodzeniem wykorzystana do prac plastycznych. Dokładamy wszelkich starań, by kolorystyka i cena bibuły, ze względu na potrzeby naszych klientów, była wystarczająco zróżnicowana. Marszczona bibułka w sklepie PisakiMazaki proponowana jest w postaci pojedynczych sztuk w określonym kolorze (fioletowym, brązowym, czarnym itp.) lub w formie zestawów. Wybór określonego produktu determinuje zastosowanie bibuły marszczonej: potrzebny nam jest jeden kolor czy pomocna będzie większa ilość barw. Nasz sklep z bibułą marszczoną natomiast dokłada wszelkich starań, by oferta była jak najbardziej wielotorowa.

  Poza bibułą marszczoną, proponujemy również szereg innych produktów, między innymi: modelinę, flamastry, kredki i farby, jak również artykuły biurowe: ołówki, długopisy i pióra żelowe, skorowidze czy notatniki. Co więcej, w ofercie dostępne są też specjalne teczki segregujące, dzięki którym mamy szansę na uporządkowanie dokumentacji oraz specjalne pisaki kreślarskie. Staramy się, by asortyment sklepu był nie tylko bogaty, ale również stale urozmaicany. Doskonale zdajemy sobie bowiem sprawę z tego, że oczekiwania klientów są bardzo wysokie, a nasz sklep chce zapewnić im znakomitą obsługę oraz doskonale przygotowaną ofertę. Istotna jest dla nas ponadto także rozpiętość cenowa proponowanych artykułów. Wiemy, że kwestie finansowe są dla kupujących szczególnie istotne. PisakiMazaki to nowoczesny sklep internetowy z artykułami biurowymi, papierniczymi oraz produktami szkolnymi, który działa z myślą o Państwa wymaganiach.

 • Zeszyty i bruliony

  Oferta naszego sklepu jest tworzona z myślą o potrzebach klientów, dlatego staramy się zaproponować Państwu możliwie jak najbardziej szeroki wybór różnego rodzaju produktów. W asortymencie dostępne są nie tylko artykuły biurowe, ale również akcesoria szkolne i papiernicze, takie jak brulion czy zeszyt.

  Bruliony w różnych formatach!

  Bruliony szkolne mogą okazać się bardzo pomocne, jeśli uczeń chce wykonać jakieś notatki, zapisać sobie ważne informacje itp. W naszej ofercie znajdą Państwo funkcjonalny brulion A4 – to popularny i bardzo wygodny format, jak również brulion A5. Bruliony dostępne są w wersjach składających z różnej ilości kartek. Umiejętnie dopasowany zeszyt – brulion to duże wsparcie w czasie nauki, dlatego tanie bruliony to jeden z elementów oferty sklepu. Czysty brulion z powodzeniem można zapełnić swoimi zapiskami. Nasz sklep z brulionami dokłada wszelkich starań, by swoim klientom zaproponować produkty funkcjonalne i atrakcyjne wizualnie.

  Zeszyt A4: co możemy Państwu zaproponować?

  Zeszyty szkolne to kolejny element oferty PisakiMazaki. Proponujemy zeszyty do szkoły w różnych formatach, zarówno zeszyt A5, jak i zeszyt A4. To, jaki format zeszytu będzie lepszy: mniejszy czy duży zeszyt, jest w dużej mierze kwestią indywidualnych preferencji oraz wymagań szkoły. Oferujemy Państwu kolorowe zeszyty z estetycznymi okładkami. W asortymencie znajdą Państwo także zeszyt dla studenta, czy funkcjonalne zeszyty do gimnazjum.

  Nasz sklep internetowy z zeszytami szkolnymi doskonale zdaje sobie sprawę, że uczniowie mogą mieć odmienne oczekiwania, dlatego proponowane są różne rodzaje zeszytów. Naszym klientom oferujemy, między innymi, zeszyty z napisami czy specjalny zeszyt z kółkami. Tego rodzaju zeszyt na kółkach jest nie tylko praktyczny, ale posiada również walory wizualne. Dbamy o to, by w naszej ofercie znalazły się tanie zeszyty szkolne, mamy bowiem świadomość, że skompletowanie szkolnej wyprawki bywa dużym obciążeniem finansowym. Jednocześnie jednak nasz asortyment tworzą ładne zeszyty. Dlaczego? Zdajemy sobie sprawę z tego, że fajne zeszyty szkolne, z ciekawie zaaranżowanymi okładkami często są ważne dla ich właścicieli.

  Wybierając zeszyty dla dzieci, warto skupić się nie tylko na tym, by były to piękne zeszyty młodzieżowe, ale przede wszystkim, wziąć pod uwagę ich praktyczność. Należy zadać sobie kilka pytań: czy potrzebne są nam zeszyty tematyczne, a może preferujemy zeszyty z zakładkami? Poszukiwany jest specjalny zeszyt do nut, czy może odpowiedni zeszyt do religii? Preferujemy zeszyt w miękkiej, twardej, a może skórzanej oprawie? Jakie ceny zeszytów szkolnych jesteśmy w stanie zaakceptować? Wybór zeszytu ma bowiem bardzo duże znaczenie i produkt powinien być praktyczny oraz funkcjonalny.

  Zeszyt w kratkę i w linię w ofercie PisakiMazaki

  W asortymencie sklepu znajdą Państwo zarówno cienki, jak i gruby zeszyt – wybór powinien być podyktowany oczekiwaniami klientów. Proponujemy tanio zeszyty szkolne dla dziewczyn i chłopców, zeszyty kolorowe oraz ciekawe, oryginalne zeszyty szkolne do kupienia. W ofercie dostępny jest zarówno zeszyt w linie, zeszyt w kratkę oraz zeszyty gładkie. Nasz internetowy sklep z zeszytami stara się bowiem wychodzić naprzeciw Państwa potrzebom.

  Poza zeszytami, proponujemy także inne artykuły szkolne, między innymi, kredki w różnych zestawach kolorystycznych, bloki rysunkowe, ołówki, farby, cyrkle czy linijki, ekierki i kątomierze. Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty!

 • Bloki rysunkowe

  Blok rysunkowy należy do kategorii papierowych artykułów szkolnych, które służą do budowania i rozwijania umiejętności z zakresu szkicowania i rysowania na kartkach papieru różnego formatu. Najbardziej popularnym formatem jest blok rysunkowy a4. Z powodzeniem zmieści się w każdej teczce, torbie czy plecaku szkolnym.Estetyczne wykonanie oraz trwałość zapewnia długie i satysfakcjonujące użytkowanie produktu.

  Dla osób poszukujących znacznie większego formatu proponujemy produkty w kategorii blok rysunkowy a3, blok rysunkowy a1 lub blok rysunkowy a2. Wiele osób obawia się, że bloki rysunkowe o większych formatach są stosunkowo drogie. Nic bardziej mylnego. Cena bloku rysunkowego a3 jest bardzo atrakcyjna i przystępna, dlatego też cieszy się tak dużym zainteresowaniem naszych klientów.

  Wśród bogatej oferty można zdecydować się także na produkty w wersji zeszytu szkolnego –  blok rysunkowy a5, jak również na blok rysunkowy b2 lub blok rysunkowy b3. To artykuły, które pozwalają na tworzenie rysunków o wymiarach dużo większych lub znacznie mniejszych, niż tradycyjne. Tego typu produkty rewelacyjnie sprawdzają się w szkołach o profilu plastycznym, w których pracuje się z wieloma formatami i używa się różnych wielkości kartek, dopasowanych do danej techniki czy projektu.

  Blok rysunkowy kolorowy – nieograniczone możliwości kreatywnej pracy

  Duże znaczenie dla jakości prac plastycznych ma gramatura bloku rysunkowego. Odpowiednia grubość papieru pozwala na dowolny wybór techniki nanoszenia kolorów, szczególnie na sposobność użycia farb plakatowych czy posługiwania się kredkami świecowymi lub pastelami.

  W naszej ofercie znajdziesz także blok rysunkowy z kolorowymi kartkami, który pozwala na jeszcze bardziej kreatywną i twórczą pracę. Wielokolorowe kartki mogą posłużyć jako baza do tworzenia wielu rysunków i ilustracji. Pomocne są w pracy z najmłodszymi użytkownikami, którzy szybko nudzą się tradycyjnymi, białymi kartami i poszukują innych rozwiązań. Ponadto, kolory kartek pomagają małoletnim użytkownikom w lepszym dopasowaniu do nich kolorystyki rysunku i doborze barw – kontrastowych oraz spójnych z odcieniem kartki kolorowego bloku.

  Blok kolorowy może posłużyć także jako baza do tworzenia oryginalnych zakładek do książek czy produkowania własnoręcznie wykonanych, autorskich kartek świątecznych i urodzinowych z serii DIY. Dziecko uruchamia wówczas swoją wyobraźnię i może komponować własne kolekcje. Odpowiednia gramatura kartek bloku rysunkowego pozwala na efektywniejszą pracę ze strukturą kolorowej kartki, którą łatwiej jest zgiąć czy poskładać np. w harmonijkę. Tego typu rozwiązanie przydaje się szczególnie dla tych dzieci, które nie posiadają jeszcze w pełni wykształconych zdolności manualnych i trudniej im jest operować kartkami z brystolu czy innego materiału. Brak sztywności pozwala na szybsze wykonanie każdej czynności i zachęca do dalszych działań.

  Jeśli potrzebujesz pięknego i trwałego bloku rysunkowego dla swojej pociechy to już dzisiaj skorzystaj z naszej oferty. Atrakcyjna cena idzie w parze z odpowiednią jakością, dzięki której młody artysta przygotuje ciekawe prace plastyczne.