Artykuły Papiernicze Jest 269 produktów.

Podkategorie

 • Bloczki samoprzylepne
 • Bloki do flipchart

  Papier do flipcharta – blok gładki można wykorzystać w wielu biurach, które na co dzień prowadzą szkolenia dla pracowników lub też zapisują różne informacje na tablicy. To materiał biurowy, który ułatwia codzienną pracę i pozwala na jej lepszą organizację. Może być wykorzystywany w wielu typach działalności gospodarczej. Wszystkie kartki flipchart z naszej oferty cechuje trwałość oraz bardzo estetyczne wykonanie.

  Najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem jest zakupienie bloku do flipcharta, który w naszym sklepie znajduje się w bardzo atrakcyjnej cenie. Format papieru typu flipchart jest ściśle dopasowany do wymiarów tablic, dlatego też każdy klient znajdzie u nas ten, idealnie pasujący do posiadanej przez siebie tablicy. Kupując artykuły biurowe w naszym sklepie nie musisz martwić, się, że Twój flipchart będzie miał niewłaściwy format papieru.

  Oferowany przez nas papier flipchart posiada odpowiednią strukturę i gramaturę. Ułatwia to pisanie na tablicy oraz pozwala na zachowanie kartek w doskonałym stanie, bez ryzyka zaginania rogów czy powstawania zagnieceń na kartkach papieru.  Nie zwlekaj i zamów koniecznie!

  Flipchart papier – jakość i doskonała cena

  Flipchart papier, który znajduje się w naszej ofercie,posiada bardzo konkurencyjną cenę. Posiadamy produkty typu flipchart papier, które są odporne na wilgoć oraz działanie czynników atmosferycznych – szczególnie promieni słonecznych i różnic temperatur w pomieszczeniu. Flipchart ma format idealnie dostosowany do wizualnego przedstawienia danych czy tworzenia nawet bardzo skomplikowanych wykresów i rysunków.

  Flipchart, z naszej oferty sklepowej, posiada wymiary, które pozwalają na jego łatwe przechowanie, np. w szafie przesuwnej i ponowne wykorzystanie w razie potrzeby. Oferujemy doskonałej jakości blok flipchart, który znajduje się w stałym asortymencie naszego sklepu, w bardzo atrakcyjnej cenie. Dla osób, które pragną zamówić większą ilość istnieje szansa na atrakcyjne rabaty i upusty. Przekonaj się, że warto nam zaufać i już dzisiaj zamów u nas papier flipchart!

 • Bloki i notesy biurowe
 • Kalki
 • Kołonotatniki

  Kołonotatnik to wygodne akcesorium biurowe, które można wykorzystać do sporządzania notatek dziennych lub zapisywania ważnych informacji. W przeciwieństwie do tradycyjnego zeszytu, jest on trwalszy i pozwala na usuwanie kartek, bez potrzeby naruszania struktury całego produktu.

  Szeroki wybór kołonotesów

  W ofercie naszego sklepu posiadamy wiele formatów. Dostępny jest kołonotatnik A4, który swym formatem umożliwi tworzenie nie tylko zapisków, ale i szkiców, rysunków czy wstępnych projektów. Posiadamy także nieco mniejsze formaty –  kołonotatnik A5 i kołonotatnik B5 , które mogą być używane do zapisu danych, cyfr czy innych ważnych informacji. W naszym asortymencie znajduje się także kołonotatnik A6, który rewelacyjnie sprawdzi się podczas szybkiej inwentaryzacji, jak również w czasie wyjazdów służbowych czy delegacji.

  Kołonotatnik to wspaniały artykuł biurowy, który warto zakupić każdemu pracownikowi. Może on bez przeszkód nanosić w nim wiele danych, jak również wykorzystywać go w czasie rozmów z kontrahentami, np. do bieżącego tworzenia notatek ze spotkania. Struktura koła pozwala na szybkie obracanie kartek oraz gwarantuje komfort nanoszenia informacji, bez potrzeby posiadania twardej podkładki. Wybierz kołonotatniki z naszej bogatej oferty i ciesz się posiadaniem nowoczesnych materiałów biurowych!  

  Kołonotatnik z przekładkami

  Dla osób, którym zależy szczególnie na archiwizacji i uporządkowania struktury zapisków oferujemy kołonotatnik z przekładkami. Posiadamy wiele wzorów i kolorów do wyboru. Warto zwrócić uwagę na kołonotatnik z przekładkami A4. Tego typu format gwarantuje, iż wszelkiego typu zapiski zostaną należycie posegregowane, ponieważ obecne w produkcie przekładki spełniają rolę praktyczną i pozwalają na szybkie odnalezienie danych informacji. Ułatwia to pracę osobom, które codziennie muszą tworzyć zapiski i mogą odczuwać dyskomfort z powodu natłoku posiadanych informacji w formie pisanej. Kołonotatnik z zakładkami można wykorzystywać w księgowości czy dziale kadr i płac. Dzięki temu mamy pewność, że wszelkie informacje są posegregowane i łatwo dostępne.

  Nasz sklep oferuje także kołonotatnik gładki, który jest najbardziej klasyczną wersją tego typu produktów. Jego stonowany i elegancki wygląd wpłynie na prestiż Twojej osoby i prowadzonej działalności. Kołonotes to podręczny i praktyczny notatnik, który może służyć przez długie lata. Polecamy szczególnie kołonotes A4, wykonany w wersji biznesowej, dla osób, które spotykają się z kluczowymi klientami i zależy im na posiadaniu reprezentacyjnych akcesoriów biurowych. Dla pracowników banku czy innych instytucji możemy zarekomendować kołonotatnik A4 w twardej oprawie, który zapewni nie tylko piękny i estetyczny wygląd, ale i gwarantuje trwałość produktu. Zastosowany materiał zapewnia przechowywanie notatek w jednym miejscu i jednocześnie zabezpiecza ich strukturę przed zalaniem, wilgocią czy niekorzystnymi warunkami – kurzem, wilgocią czy zabrudzeniem.

 • Skorowidze

  Skorowidze to bardzo praktyczny artykuł biurowy, który posłuży Ci do tworzenia bazy teleadresowej przydatnej w każdym biurze. Skorowidz można wykorzystać do zapisywania najważniejszych kontrahentów czy dostawców oraz krótkich informacji o klientach i producentach.

  W ofercie naszego sklepu znajdziesz skorowidz A4, którypozwala na zapisywanie wielu adresów oraz umożliwia tworzenie dodatkowych informacji kluczowych w prowadzeniu działalności gospodarczej. Polecamy także skorowidz na telefony, który przyda Ci się w przypadku zagubienia Twojego telefonu komórkowego lub też, gdy nie chcesz zbytnio obciążać pamięci swojego komputera czy smartfonu wieloma różnymi numerami telefonów od klientów czy dostawców usług.

  Dla osób, które często podróżują rewelacyjnie sprawdzi się skorowidz A5. Łatwo zmieścisz go w bagażu podręcznym i wykorzystasz w środkach lokomocji. To propozycja dla bardzo wymagających klientów!

  Skorowidz alfabetyczny

  Dla przedsiębiorców, którzy potrzebują szybkiego odnalezienia konkretnego adresu, polecamy nasz skorowidz alfabetyczny. To rozwiązanie z pewnością ułatwi Ci ustalenie adresu mailowego, numeru telefonu czy danych do wysyłki konkretnej osoby. W dostępnych formatach masz do wyboru produkty z naszej stałej kolekcji – skorowidz alfabetyczny A4, jak również skorowidz A6. Można je dostosować do swoich indywidualnych potrzeb oraz wygodnie przechowywać w szufladzie biurka. Mniejsze formaty z powodzeniem zmieszczą się do torebki czy aktówki. Skorowidz na adresy, oferowany przez nasz sklep,to nowoczesne rozwiązanie dla każdego biura!

  Skorowidz teleadresowy

  Skorowidz teleadresowy możesz mieć zawsze pod ręką. Ułatwia on codzienne funkcjonowanie w biurze oraz pozwala na identyfikację danych teleadresowych każdego klienta. Skorowidz adresowy pozwala także na zachowanie ładu i porządku oraz na doskonałą organizację biura, w której pracownicy mają dostęp do danych adresowych i nie muszą tracić cennego czasu na poszukiwanie ich na stronach internetowych czy w książkach telefonicznych. Skorowidz A4 przyda się także jako zestawienie aktualnych baz danych oraz stwarza możliwość szybkiej weryfikacji wszelkich zmian w adresie czy numerze telefonu klienta lub dostawcy. Skorowidz pomoże Ci w uzupełnieniu bazy numerów i danych adresowych.

  Osobom, które często korzystają z tego typu rozwiązania, nasz sklep oferuje skorowidz na spirali. Ułatwia on obracanie kartek oraz pozwala na ich usuwanie, bez naruszania struktury skorowidza. Wszystkie produkty z naszego sklepu cechuje estetyka wykonania oraz trwałość, a przystępna cena idzie w parze z super jakością!

na stronę
Pokazuje 1 - 25 z 269 elementów
Pokazuje 1 - 25 z 269 elementów