Katalog

Włączone filtry:
Dostępność

Artykuły biurowe W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Akcesoria Biurowe
 • Pisanie i korygowanie
 • Archiwizacja
 • Artykuły spożywcze
 • Etykiety i identyfikacja

  Etykiety

  PisakiMazaki to nowoczesny sklep internetowy, którego oferta jest tworzona z myślą o różnorodnych potrzebach kupujących. Dlaczego? Mamy świadomość tego, że urozmaicenie proponowanego asortymentu to ukłon w stronę naszych klientów. W związku z tym, proponujemy nie tylko różnego rodzaju artykuły biurowe, ale również artykuły szkolne, baterie czy środki czystości.

  Etykiety samoprzylepne

  Wybierając konkretny produkt, należy się zastanowić, jakie rozmiary etykiet samoprzylepnych są nam potrzebne – wymiary etykiet samoprzylepnych są bowiem bardzo istotne z punktu widzenia ich zastosowania. Nie bez znaczenia jest też ich kształt: wolimy etykiety samoprzylepne okrągłe, kwadratowe itp.? Oczywiście, istotna jest też kolorystyka, czy preferujemy kolorowe etykiety samoprzylepne, a może lepsze będą etykiety samoprzylepne białe bądź w innych kolorach, na przykład etykiety samoprzylepne żółte czy specjalne etykiety samoprzylepne błyszczące.

  W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo etykiety. Jakie ich rodzaje możemy Państwu zaproponować? Co warto mieć na uwadze, zanim kupimy produkt, jakim jest odpowiednia etykieta? Asortyment sklepu PisakiMazaki obejmuje, między innymi, etykiety samoprzylepne A4 Avery Zweckform, które cechują się szerokim zastosowaniem. Są to uniwersalne etykiety samoprzylepne. Troszczymy się o to, by cena etykiet samoprzylepnych była dla naszych klientów wystarczająco zróżnicowana. Nasz sklep z etykietami samoprzylepnymi dokłada wszelkich starań, by wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom.

  Etykiety: co jeszcze możemy Państwu zaoferować?

  Etykiety samoprzylepne to tylko jeden z elementów naszej oferty. Ponadto, w sklepie można znaleźć także samoprzylepne etykiety adresowe, dzięki którym można szybko wyeliminować konieczność ręcznego adresowania, jak również etykiety na słoiki, etykiety na płyty CD czy etykiety na butelki. Co więcej, w ofercie dostępne są także etykiety samoprzylepne na koperty.

  Nasz sklep działa w środowisku internetowym, dzięki temu klienci mają szansę złożyć zamówienie o dowolnej porze, co jest szczególnie istotne w przypadku osób, które nie dysponują dużą ilością wolnego czasu i muszą znaleźć chwilę na zakupy w nawale codziennych obowiązków. Bardzo dużą wagę przywiązujemy nie tylko do różnorodności proponowanej Państwu oferty, ale także do jakości obsługi klienta oraz sprawności realizowania zamówień. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że dla naszych klientów jest to wyjątkowo istotne.

  Poza etykietami, w asortymencie sklepu dostępne są także ołówki, farby, flamastry, środki czystości oraz akcesoria higieniczne, a nawet papier toaletowy. Szeroki wybór akcesoriów biurowych, jaki jest dostępny w sklepie PisakiMazaki sprawia, że mogą Państwo szybko i sprawnie zrobić potrzebne zakupy dla swojego biura. Dodatkowo, w ofercie proponowane są również różnego rodzaju akcesoria szkolne, przy pomocy których można skompletować dziecięcą wyprawkę do szkoły. Zapraszamy! Mamy nadzieję, że nasza oferta będzie odpowiedzią na Państwa oczekiwania.

 • Oprawa Prac i Dokumentów
Artykuły biurowe

Artykuły biurowe

Oferta naszego sklepu internetowego została stworzona z myślą o potrzebach i oczekiwaniach klientów. Proponujemy Państwu różnego rodzaju artykuły biurowe, których zadaniem jest usprawnienie codziennego funkcjonowania biura. Odpowiednio dopasowane materiały biurowe mają dla pracowników bardzo duże znaczenie, doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego dokładamy wszelkich starań, by zaoferować różnorodne akcesoria biurowe cechujące się wysoką jakością.

Zaopatrzenie biurowe razem z PisakiMazaki

Asortyment sklepu obejmuje gadżety biurowe, bez których praca biura byłaby niemożliwa lub bardzo utrudniona. Właśnie dlatego, umiejętne zaopatrzenie biura jest tak istotne i warto precyzyjnie planować biurowe zakupy, by uzupełniać ewentualne niedobory. Przybory biurowe, jakie jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom to, między innymi, różnego rodzaju artykuły papiernicze – biurowe, czyli notatniki, skorowidze, papier wielkoformatowy, papier komputerowy, brystole itp.

Co więcej, oferujemy również rzeczy biurowe o charakterze piśmienniczym, czyli pióra: kulkowe, wieczne i żelowe, segregatory pozwalające na uporządkowanie niezbędnych dokumentów, teczki, spinacze, pinezki czy dziurkacze. Narzędzia biurowe muszą cechować się wysoką jakością oraz konkurencyjną ceną, dlatego duży nacisk kładziemy na to, by cennik artykułów biurowych był rzeczywiście atrakcyjny.

Inne artykuły biurowe dla firm, jakie jesteśmy w stanie zaproponować to, chociażby, produkty spożywcze, czyli kawa, herbata, cukier itp. Dostępne w naszym sklepie art. biurowe online są starannie wyselekcjonowane – troszczymy się o to, by proponowany asortyment biurowy był naprawdę zróżnicowany.

Tanie materiały biurowe: sprawdź, co jesteśmy w stanie Ci zaproponować!

Planując zakupy do biura, zajrzyj do naszego sklepu internetowego! Dostępne w nim artykuły biurowe i papiernicze dają szansę na skompletowanie potrzebnych akcesoriów. Proponujemy artykuły biurowe tanio, dbając o różnorodność także pod względem cen. Doskonale bowiem zdajemy sobie sprawę z tego, że ceny artykułów biurowych mają dla kupujących priorytetowe znaczenie. W związku z tym, dokładamy wszelkich starań, by ceny akcesoriów biurowych proponowanych w asortymencie sklepu były urozmaicone.

Przyrządy biurowe muszą być dopasowane do potrzeb pracowników. Jesteśmy świadomi tego, że przedmioty biurowe mogą wpływać na komfort ich pracy, dlatego kompletując dostępny asortyment staramy się, by znalazły się w nim przybory i materiały biurowe dla firm, które rzeczywiście mają praktyczne zastosowanie. Ważne są dla nas nie tylko ceny sprzętu biurowego, ale również marki artykułów biurowych, które mogą Państwo znaleźć w ofercie sklepu. Proponujemy Państwu funkcjonalne i eleganckie akcesoria biurowe.

Nasz sklep internetowy posiada jednak o wiele bardziej bogaty asortyment. Artykuły szkolne i biurowe to tylko jeden z jego elementów. Ponadto, oferujemy klientom także środki czystości oraz akcesoria przeznaczone do pakowania, czyli kartony, koperty itp. Dbamy o to, by w ofercie znalazły się funkcjonalne produkty pomocne w szkole, na przykład linijki, kątomierze i ekierki, farby, bloki rysunkowe czy zeszyty i bruliony. Różnorodność asortymentu to dla nas priorytet!