Katalog

Włączone filtry:
Dostępność

Koperty W tej kategorii nie ma produktów.

Koperty

Koperty

PisakiMazaki to sklep internetowy, którego oferta w dużej mierze bazuje na produktach mających zastosowanie w biurach. Dzięki temu, nasi klienci są w stanie szybko i bezproblemowo uzupełnić potrzebne zaopatrzenie we własnych biurach. Ponadto, proponujemy także akcesoria wysyłkowe, w tym koperty. Zastanawiasz się, gdzie znajdziesz tanio koperty? Zadajesz sobie pytanie: gdzie kupić koperty bąbelkowe? Zajrzyj do naszego sklepu!

Jakie rodzaje kopert możemy Państwu zaproponować?

Koperta to jeden z tych produktów, bez których ciężko sobie wyobrazić funkcjonowanie tradycyjnej poczty. Oferta naszego sklepu jest wyrazem troski o potrzeby potencjalnych klientów, dlatego znajdą w niej Państwo różne rodzaje kopert, które mogą okazać się bardzo pomocne, jeśli często korzystamy z usług poczty lub kurierów. Proponujemy, między innymi, koperty papierowe samoklejące, dzięki czemu można je łatwo zabezpieczyć. Koperta samoklejąca jest zbudowana w sposób, który upraszcza zaklejanie kopert. W ofercie dostępne są też bezpieczne koperty kwadratowe z okienkiem na płyty CD. Koperty na płyty CD pozwalają uporządkować płyty

Koperta z papieru to nie jedyny element naszej oferty! Ponadto, znajdą w niej Państwo także koperty tekturowe, koperty kurierskie, koperty bankowe oraz koperty powietrzne. Warto podkreślić, że oferujemy różne rozmiary kopert bąbelkowych. Mamy bowiem świadomość tego, że wymiary kopert bąbelkowych są dla naszych klientów bardzo istotne. Koperta z bąbelkami stanowi pewien rodzaj zabezpieczenia zawartości, dlatego koperty bąbelkowe cieszą się dużym zainteresowaniem. Dokładamy wszelkich starań, by cena koperty bąbelkowej była dla Państwa atrakcyjna.

 Co jeszcze możemy zaoferować naszym klientom? Kolorowe koperty: białe, brązowe, kremowe oraz eleganckie koperty metalizowane Argo, które mogą nam posłużyć zarówno, jako koperta na list, jak również ozdobne koperty na zaproszenia.

Rozmiary kopert dostępne w sklepie PisakiMazaki

Nasz sklep proponuje różne rodzaje oraz formaty kopery. W asortymencie dostępna jest zarówno koperta A4, jak i koperta C-6 czy specjalna koperta C-5. Klienci mogą mieć różne potrzeby pod tym względem, dlatego staramy się im zaproponować różne wymiary kopert, zarówno niewielkie, małe koperty, jak i te większe. W ofercie znajdą Państwo też produkt, jakim jest koperta standardowa. Odpowiednio dopasowana koperta listowa jest niezwykle istotnym wyposażeniem biura, dlatego dbamy o to, by zaproponować klientom różne koperty pocztowe. Nasz sklep internetowy z kopertami skupia się na zaproponowaniu konkretnych rodzajów kopert w określonych rozmiarach, mając na uwadze fakt, że wielkości kopert mogą być bardzo znaczące dla kupujących. Proponujemy Państwu klasyczne papierowe koperty podłużne i funkcjonalne teczki kopertowe.

Poza kopertami, w asortymencie sklepu znajdą Państwo także bardzo szeroki wybór innych akcesoriów wysyłkowych, takich jak kartony czy torebki strunowe. Ponadto, proponujemy też baterie, środki higieniczne oraz artykuły spożywcze czy papier toaletowy. Reasumując, w ofercie naszego sklepu znajdą Państwo produkty, których zadaniem jest ułatwienie funkcjonowania biura.