Katalog

Włączone filtry:
Dostępność

Papier toaletowy W tej kategorii nie ma produktów.

Papier toaletowy

Odpowiednie wyposażenie biura to podstawa jego funkcjonowania. Warto zatroszczyć się o to, by pracownicy mieli pod ręką wszystkie niezbędne akcesoria. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo potrzebne artykuły biurowe w różnorodnych cenach. Proponujemy, między innymi, różnego rodzaju etykiety, notatniki, segregatory, skorowidze, baterie itp. Ponadto, w asortymencie oferowany jest również papier toaletowy różnych producentów.

Papier toaletowy nawilżany: co jeszcze może zaoferować sklep PisakiMazaki?

Co warto mieć na względzie, jeśli wybieramy higieniczny papier toaletowy? Przede wszystkim, zastanówmy się, jakiej marki papier toaletowy preferujemy i czy wolimy, by był to biały, czy kolorowy papier toaletowy, na przykład czarny papier toaletowy? Weźmy też pod uwagę to, czy powinien to być ozdobny papier toaletowy, a może priorytetem jest dla nas ekologiczny papier toaletowy? Nie bez znaczenia jest też liczba warstw: preferujemy papier toaletowy 3-warstwowy czy 2-warstwowy? Oczywiście, nie bez znaczenia są także wymiary rolki papieru toaletowego oraz ilość rolek w opakowaniu.

Jakie rodzaje papieru toaletowego jesteśmy w stanie zaoferować? Proponujemy, między innymi, tradycyjny szary papier toaletowy, sprzedawany w bardzo dużych rolkach. Duży nacisk kładziemy na to, by cena szarego papieru toaletowego była konkurencyjna. Ponadto, w sklepie dostępny jest też nawilżany papier toaletowy Olinear. Tego rodzaju papier toaletowy jest zapakowany w odpowiedni sposób, który upraszcza korzystanie z produktu.

W ofercie sklepu sprzedawany jest zarówno papier toaletowy, którego formą są duże rolki, jak również papier toaletowy dwuwarstwowy Classic – jest to papier toaletowy celulozowy. Innym papierem celulozowym, który jest dostępny w naszej ofercie jest papier toaletowy w listkach: AHA Economy. Co więcej, proponujemy też papier toaletowy makulaturowy: Tork Premium Mini Jumbo. Asortyment sklepy obejmuje biały papier toaletowy różnych producentów. Bardzo dużą wagę przywiązujemy do tego, by cena papieru toaletowego była wystarczająco zróżnicowana. Nasz sklep z papierem toaletowym stara się wychodzić naprzeciw Państwa oczekiwaniom.

Poza środkami higienicznymi, w ofercie PisakiMazaki znaleźć można także artykuły piśmiennicze, czyli różnego rodzaju pióra i długopisy oraz produkty papiernicze: papier do komputera, notatniki, karteczki samoprzylepne, skorowidze czy zeszyty i bruliony szkolne. Tworząc ofertę naszego sklepu staramy się bowiem odpowiadać na potencjalne potrzeby kupujących, mając świadomość tego, że mogą się one od siebie diametralnie różnić.

Osią asortymentu sklepu są starannie wybrane artykuły szkolne i biurowe. Bardzo duży nacisk kładziemy na możliwie jak najbardziej sprawne funkcjonowanie sklepu i realizację zamówień. Zdajemy sobie sprawę z tego, że klienci cenią odpowiednią obsługę, dlatego dokładamy wszelkich starań, by w przypadku naszego sklepu prezentowała ona zadowalający poziom. Poza papierem toaletowym, proponujemy także mydła do rąk, worki na śmieci bądź odświeżacze powietrza.