Katalog

Włączone filtry:
Dostępność

Linijki, ekierki i kontomierze W tej kategorii nie ma produktów.

Linijki, ekierki i kontomierze

W ramach oferty naszego sklepu internetowego staramy się zaproponować naszym klientom bardzo szeroki wybór różnego rodzaju produktów, w tym artykułów szkolnych. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotne jest umiejętne skompletowanie potrzebnej wyprawki, dlatego w sklepie znajdą Państwo kredki, bloki szkolne, plastelinę itp.

Linijka w ofercie naszego sklepu

Co więcej, nasz asortyment obejmuje różnego rodzaju linijki szkolne, które mogą okazać się bardzo pomocne na lekcjach matematyki, plastyki czy techniki. W sklepie dostępna jest niełamliwa linijka ze skalą, czyli funkcjonalna linijka elastyczna. Ponadto, proponujemy również zestawy produktów, w skład których wchodzi linijka z kątomierzem i ekierką. Dokładamy wszelkich starań, by zaproponowana oferta była możliwie jak najbardziej różnorodna, jednocześnie zdając sobie sprawę z tego, że odpowiednio dopasowane akcesoria szkolne mogą mieć ogromne znaczenie dla komfortu dziecka.

Kątomierz: co możemy Państwu zaoferować?

Poza linijkami, proponujemy Państwu również inne akcesoria, takie jak kątomierz szkolny, czyli specjalny przyrząd do mierzenia kątów. Kątomierz mogą Państwo kupić oddzielnie lub w zestawie, w zależności od indywidualnych preferencji. Obok klasycznych kątomierzy, w sklepie można znaleźć także kątomierze elastyczne, niełamliwe, które mają szansę się sprawdzić, jeśli użytkownik wcześniej miał problem z niszczeniem tego rodzaju akcesoriów.

Ekierka: postaw na jakość!

Innym produktem dostępnym w asortymencie sklepu PisakiMazaki są ekierki matematyczne. W czasie nauki w szkole zastosowanie ekierki często jest koniecznością. Oferujemy Państwu praktyczne ekierki niełamliwe, jak również zestawy, w skład których wchodzi ekierka z kątomierzem i linijką. Wybór należy do Państwa! Powinien być on podyktowany indywidualnym zapotrzebowaniem na dane produkty.

Bardzo duży nacisk kładziemy na to, by nasza oferta artykułów szkolnych odpowiadała potrzebom uczniów i ich rodziców. Poza ekierkami, linijkami czy kątomierzami oferujemy także cyrkle, farby czy pędzle. Ponadto, w sklepie znajdą Państwo również bardzo szeroki wybór artykułów biurowych, takich jak koperty, kartony do pakowania, środki higieniczne, specjalne fotele obrotowe, gumki recepturki, pióra żelowe czy etykiety, a nawet produkty spożywcze, jakie jak kawa, cukier itp. Dbamy nie tylko o to, by w naszym asortymencie znalazły się produkty wysokiej jakości, ale istotna jest dla nas także konkurencyjność proponowanych cen.

Co jeszcze jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom? Tusze, tonery oraz artykuły papiernicze: papiery wielkoformatowe, kartony wizytówkowe, brystole, zeszyty i bruliony oraz karteczki samoprzylepne, które mogą się sprawdzić, jeśli często przygotowujemy krótkie notatki lub chcemy coś oznaczyć. Nasz sklep dokłada wszelkich starań, by możliwie jak najbardziej umilić Państwu zakupy internetowe. Chcemy, by nasi klienci mogli się w pełni cieszyć z możliwości, jakie one dają. Jesteśmy otwarci na pytania kupujących, dlatego pozostajemy do dyspozycji naszych klientów.